Skocz do zawartości

3ds max - sformatowałem dysk i po formacie nie działa plugin.


sabaru

Rekomendowane odpowiedzi

Sformatowałem sobie dysk i postawiłem system na nowo. Zainstalowałem najnowsze sterowniki, programy z których korzystam itd. Ogólnie wszystko ładnie pięknie działa. Na koniec zainstalowałem 3ds max 2010 i dodałem do niego o to ten plugin https://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=18572. No i tu już pojawia się problem bowiem 3ds max twierdzi że nie może odnaleźć określonego modułu. Kod błędu to (126). Zawsze tak samo ten plugin instalowałem i nigdy nie było z nim problemu. Czy ktoś może wie o co z tym chodzi i jak to naprawić? Dodam że mam system W8.1 64 bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeżeli to faktycznie o to chodzi to pytanie które to uaktualnienie. Nie chce wszystkiego instalować z Windows update bo ostatnio jak to zrobiłem to właśnie przez to musiałem robić format bo system zaczął mulić. W pliku redmi pisze "In case of missing .dll errors, update your Visual C++ runtimes from the microsoft website." żeby zainstalować to oprogramowanie. Zrobiłem to ale to nic nie dało. Po za tym ten błąd dotyczy innego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze jednak problem tkwi właśnie w uaktualnieniu VisualC++, lub ActiveX. Jeżeli boisz się konsekwencji, przed aktualizacja zrób kopie zapasowa zainstalowanego windowsa, a dopiero wtedy go zaktualizuj. W przypadku gdyby te aktualizacje nie wpłynęły pozytywnie na działanie pluginu, będziesz mógł bezboleśnie załadować zgrany wcześniej do pliku systemgdzie będziesz miał stan windowsa sprzed aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem sam się rozwiązał. Pobrałem jakąś gierkę ze steama i tam się kilka update instalowało po drodze i chyba w tym ten VisualC++. Wcześniej instalowałem to ze strony M$ ale jakąś chyba inną wersje bo nie działało ale tera działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności