Skocz do zawartości

Exterior - River Walk


xmass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne i klimatyczne rednerki, szczegolnie drugi ujescie ma bardzo fajny "mood". Nie wiem tylko czy nie przesadziles z kontrastem w postpro (dzienne ujecia). No i troche gryzie plaska tekstura na drzwiach garazowych i plastelinowy lanos(czy jaka marka to tam stoi na podjezdzie) na ostatnim renderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelkos, tak, przesiadłem się z vraya, w sumie tylko dlatego że w Coronie mi się szybciej pracuje i jest tania :) Brakuje mi kilku rzeczy z vraya ale nie sa to rzeczy 'krytycznie ważne' tylko jakieś drobnostki. Gdybym potrzebował robic animację i cały compositing z raw elementów to użyłbym raczej vraya, ale jak na razie tego nie robię więc Corona pozostaje moim wyborem. Z vrayem jestem w miarę dobrze zaznajomiony i myślałem że przesiadka na Coronę będzie lekko problematyczne (tak jak gdy przesiadałem się z mojego ulubionego Mentala na Vraya), lecz Corona okazała się na tyle przyjazna że wystarczyło przekonwertować materiały, zrobić lekkie tweaki i w sumie było wszystko gotowe do renderu.

Także polecam :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności