Skocz do zawartości

[Teczka 3D] - Make My Day


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Konto na tym forum założyłem już wieki temu, jednak powoli kończę studia, jakieś doświadczenie w branży też już posiadam i chciałbym zademonstrować kilka moich prac.

 

wojciech-antoniuk-render2-1.jpg?1542917654

 

wojciech-antoniuk-zegarek-render-artstation.jpg?1542561688

 

wojciech-antoniuk-render1-1-final.jpg?1541521488

 

wojciech-antoniuk-render3.jpg?1542212250

 

wojciech-antoniuk-hammer.jpg?1533323408

 

wojciech-antoniuk-potion-render2.jpg?1533555098

 

Jeśli kogoś interesują siatki/poszczególne mapki czy inne detale to polecam wejść na moje Artstation, tam zazwyczaj oprócz renderu wrzucam jeszcze siatkę lub odnośnik do sketchfaba. W pracach używam 3ds maxa 2017, głównie używałem mental raya, ale ostatnio zacząłem próbować zabawy z v-rayem i jestem zachwycony. W niektórych pracach wspomagam się After Effectsem.

 

Nie ukrywam, że jestem dość zadowolony z powstałych efektów i tych prac poprawiać nie będę. Jednakże parę spraw mnie nurtuje i może byłby ktoś na tyle uprzejmy, by wspomóc mnie dobrą radą, aby kolejne zamieszczane tu prace były coraz wyższej jakości.

Po pierwsze - mam wrażenie, że moje rendery nie wychodzą dość ostre. Zakładając, że nie używam żadnych DoF'owych efektów, mogę jakoś wyostrzyć swoje rendery? Może powinienem np wyrenderować scenę w 4k i zrobić downscale do rozdzielczości FHD? Jest to dobry pomysł czy niezbyt?

Po drugie - dopiero stawiam pierwsze kroki w obróbce i "postprocesach" wykonanych renderów. Czy to, że zacząłem używać after effectsa to dobry plan? Może powinienem wybrać jakiś inny program? Do AE mam dostęp, gdyż w pracy zdarzało mi się zajmować JAKĄŚ TAM obróbką wideo, ale w sumie czasem to bywa uciążliwe jak się pracuje tylko na jednej klatce w programie do edycji wideo.

 

Pozdrawiam,

Wojtek.

Edytowane przez Make My Day
brak miniatury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności