Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: monitory 43 cale 4k

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Skoro tu zajrzalem to podziele sie wrazeniami po 3 tygodniach uzytkowania .Krotko i tesciwie
    Monitor przerosl moje oczekiwania . Wszystko jest tj pisze w specyfikacji. Kolory lepsze niz w zwyklych eizo i dorownujace color edge.
    katy widzenia bardzo dobre moze troche nie rowno poswietlona martryca ale w sumie tego nie widac trzeba mocno sie przyjrzec. Kolory sa bardzo natularne kontrasty super i jasnosc calkiem calkiem.HDR nie daje rady moim zdaniem i wylaczylem go .Zabardzo psuje palete. .Wielkosc 43 cale na poczatku przytlacza ale szybko uczucie mija . Gry w 4k to zupelnie inna bajka na ustawieniach ultra. geforce 2070 i i 9900 daja rade pociagnac 60 fps. Batlefield 5 w 4 k na tym monitorze powoduje opad szczeny . Przyznam ze jak gralem w full hd to nie podobala mi sie ta gra. Duza rodzielczosc i duzy ekran powoduje ze wszystko widac jak na dloni ,nic sie nie zlewa, widac wszystkie szczegoly .Orgia dla oczu . Pracuje sie super wkoncu jestem w stanie z wszystkim sie pomiecic i nic mnie nie irytuje ze czegos brakuje na ekranie .Generalnie bajka. Szczerze to nie wiem gdzie jest haczyk , moze ekran zacznie sie wypalac z czasem . Zobaczymy . Jesli tak to kupie po paru latach jakiejs lepszej firmy takiej samej wielkosci monitor gdyz uwazam ze inne rozmiary niemaja sensu przy 4 k.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Brzmi bajecznie. Dzięki za raport.
    Daj znać jeśli coś zacznie się dziać.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów