Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Czy coś się jeszcze dzieje na MAX3D.pl ?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    discord jest mega aktywny obecnie. grupy na FB no i ARTS.

mandragora, behance zanim apple wykupiło i zrobiło z tego dramat. to było zbiorowisko najlepszych freelancerów na świecie. żeby założyć tam profil musiałeś wpierw dostać zaproszenie następnie wysłać swoje CV/portfolio które było weryfikowane przez komisje.. i po pewnym czasie dostawałeś finalną decyzję czy możesz tam być czy nie. dzięki temu cały portal był strasznie elitarny i jak ktoś potrzebował dobrego grafika to wybierał tam w śród najlepszych z najlepszych. Niestety adobe kupiło tą platformę i teraz wprost z photoshopa możesz wysłać tam projekt i zrobił się syf.

Member
    Awatar MaxymilianMax
    Podziękowania

Domyślnie

google mówi "Discord - Free Voice and Text Chat for Gamers"

o to chodzi że tam dobrzy graficy teraz siedzą? :)

To gdzie teraz najlepsi z najlepszych sie udzielają? :) Gdzie mozna zobaczyc prace najlepszych? Swego czasu na evermotion.org sporo bardzo wysokiej klasy grafik wrzucono do galeri, nie wiem jak to wyglada teraz, ale pamietam ze forum tam zrobiło sie bardzo aktywne kilka lat temu

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

teraz najlepsi pewnie sprzedają kursy na jakiejś platformie :)
    nosiłem kalesony zanim było cool

Los Modeleros
    Srebrna Galeria
    Awatar Loozack
    Podziękowania

Domyślnie

Wydaje mi się, że największym zbiorowiskiem wymiataczy jest teraz Behance. Jednak jeśli chcemy widzieć tam głównie te lepsze prace to warto założyć tam konto, "lajkować" to co nam się najbardziej podoba i dodawać do obserwowanych pasujących nam artystów. Dzięki temu Behance zacznie nam wyświetlać trafne podpowiedzi i unikniemy wspomnianego wyżej "dramatu" ;)

Pozdrawiam.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Max tez się uczy naszych preferencji. Coraz rzadziej zaglądamy = coraz mniej pokazuje ;)
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar blinq
    Podziękowania

Domyślnie

Z drugiej strony zamiast marudzić możemy coś po prostu popisać w innych wątkach niż te służące do marudzenia ;) W sumie wszystko w naszych rękach ;)

Member
    Awatar Destroyer
    Podziękowania

Domyślnie

Czasy się zmieniają, jedne rzeczy odchodzą inne przychodzą i nie mozna tego procesu zatrzymać.

Będzie mi brakowało tej społeczności która tutaj była w latach świetność i tak ostrej krytyki od której czasem aż dupa zapiekła :)
    Nie pozostaje nic innego jak tylko z łezką nostalgii powiedzieć:

:)

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Zagladam sporadycznie - tym razem zeby zobaczyc jak skomentowaliscie przejecie Allegorithmic przez Adobe. News jest, 6 odpowiedzi... Nie chcialo mi sie nawet dodawac siodmej :D Podczas gdy na Twitterze gorace dyskusje, na FB tez nie gorzej.
    To forum bylo przez dlugi czas czyms co otwieralem jako pierwsze kazdego dnia. Nawet jak nie bylo duzo newsow to chcialo mi sie pogadac. Ale pozniej w KAZDYM watku pojawial sie dziadek 3D i Boris pier...lac trzy po trzy i przestalo mi sie chciec. Zabawne bo to chyba drugi czy trzeci watek w tym stylu jaki napotykam jak sporadycznie odwiedzam forum. Chyba trzeba sie po malutku zaczac zegnac.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar Destroyer
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nezumi Zobacz posta
    ...Ale pozniej w KAZDYM watku pojawial sie dziadek 3D i Boris pier...lac trzy po trzy i przestalo mi sie chciec....
    Co by nie mówić o dziadku to dopiął swego, w końcu na tym forum jest więcej humanizmu niż samych ludzi :) Bo jest tylko on i kilka osób nim zmęczonych czyli procentowo wyżej niż kiedykolwiek w historii :)

A tak poważnie to Dziadek i Boris/chrupek nie byli największym problemem a tylko tym który który był najwyraźniejszy i się utrzymał mimo, że obaj dostali co najmniej jednego bana. Prawdziwym problemem był powolny odpływ starych i napływ młodych niepokornych i wrażliwych na wszelką krytykę którzy zamiast się uczyć wiedzieli najlepiej ale mimo to pytali często o najprostsze rzeczy które można było wygoolować w 3s co powoli ale systematycznie zniechęcało do wracania na forum w zalewie tak rażącego braku samodzielności i wysiłku. Zaaaaa naszych czasów to to się czekało całą noc na redner chromowanej kulki na szachownicy bez cieni bo były za drogie do liczenia, to uczyło cierpliwości i pokory jak nic innego :)
    Pamiętam jak SWRSC wrzucił rednery kulek z SSS i miękkich świateł w małej rozdzielczości i jaka była celebracja tego osiągnięcia przez całe forum, eh to były czasy :)

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Czasy się zmieniają, jedne rzeczy odchodzą inne przychodzą i nie mozna tego procesu zatrzymać.

Uprawnienia umieszczania postów