Skocz do zawartości

Postcards from Corona Land #1 - Winter scene


Neb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Przedstawiam ostatni projekt jaki wykonałem w Coronie dla C4D. Główne założenie to jak zwykle próba dociśnięcia kolanem możliwości silnika renderującego. Całość 3d z użyciem particles, motion blur, volumetric fog i displacement. Dziękuję za odwiedziny!

 

 

Pozdrawiam

Marcin Jastrzebski

http://www.realpolygons.com

 

Behance: https://www.behance.net/gallery/75607079/Pictures-from-Corona-Land-1

 

Software: Cinema 4D R18 Studio + Corona Renderer

Plugins: SurfaceSpread, Forester, Rebus Farminizer

Textures: Quixel Megascans, Poliigon, Textures . com

Objects: Quixel Megascans, Evermotion, 3dSKy, Turbosquid

 

Logo.jpg

SnowMain-1.jpg

SnowE-1.jpg

SnowB-1.jpg

SnowC-1.jpg

Mix.jpg

SnowD-1.jpg

SnowF-1.jpg

SnowClay.jpg

ClayC-1.jpg

ClayD-1.jpg

ClayB-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gratulacje. spójność wykonania robi wrażenie. faktycznie widać, że panujesz nad stroną techniczną.

podoba mi się kompozycja głównego ujęcia i kolaż kadrów - przypominają mi się galerie polaroidów autostopowiczów z USA.

ujęcie na śnieg z wdeptaną paczką po fajkach najlepsze.

 

ile czasu szlifowałeś koncepcję, jak wygląda u Ciebie dochodzenie do klimatu ujęcia?

 

nie mogę się napatrzeć. prawie fotoreal :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie polka dot za motywujący do dalszej pracy komentarz :) Z fotografią trafiłeś w sedno ponieważ oprócz CG fotografuję dosyć sprawnie. Od dłuższego czasu skupiam się na fotograficznym aspekcie renderingów i staram się dociskać to co robię w tym kontekście. Ten projekt jest wycinkiem większej całości, która jest gotowa w 2/3. Był to ostatni temat jaki zrealizowałem i najszybciej mi poszedł. Wpadł mi do głowy pomysł z tą stacją i w sumie koncept/szkic to były dwa wieczory, całość szlifowałem około trzech tygodni ale to tak z doskoku, obok regularnej pracy. Najważniejsze były testy padającego śniegu oraz ogólnie śniegu. Jak mi to zaskoczyło to wiedziałem że jestem w domu i dłubałem w wolnym czasie cały zestaw. Co do fotografii to jak najbardziej typowo amerykańskie polaroidy ( mam sx-70 i używam ) oraz ogólnie amerykańska fotografia jak Todd Hido, Jeff Bruows itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, wyczułem Cię. widać oko fotografa w kadrowaniu.

 

rozumiem, w zasadzie śnieg buduje tu klimat więc wyobrażam sobie, że jego testy to była główna praca nad ilustracją.

opowiesz coś, jak podchodzisz do post-produkcji? ciekawi mnie, czy korzystasz z rendera do oporu, czy jednak część kompresji tonalnej zostawiasz sobie na post.

 

PS

też mam sx-70 ale na kasety szkida mi już kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności