Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Dagoo - 2dteczka

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ja bym się do samego grzybka przyczepił. Inaczej powienine być oświetlony skoro wrzuca go na sam środek kociołka.

Postać bardzo fajna. Świetnie zrobiłeś ciuchy - są bardzo ciekawe. Może poza nie do końca mi leży. Mogła by być bardziej urozmaicona, zwłaszcza symetryczne nogi.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Taki szybki over, malując zwróć uwagę na płaszczyzny brył, światło od dołu oświetla je wszystkie, nie wybiórczo.
    Mam wrażenie że zapomniałaś o brwiach, albo o łuku brwiowym, coś tam się złego wydarzyło. A i kolor gałek ocznych nie jest biały, tylko kremowy.

Bardzo nie konsekwentnie oświetliłaś scenę. Postać ma ostre cienie na twarzy jakby jej ktoś latarka świecił, a już ręce nie mają tego światła, kapelusz zresztą też. A i kolor światła, na twarzy jest bały, na kociołku z naszej lewej strony znowu niebieski

Perspektywa kociołka a postaci, powinniśmy widzieć albo drewno i otwór kociołka, albo postać powinna być w bardzo mocno górować nad kociołkiem patrząc jak bardzo masz elipsę zaznaczoną.

"Martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku." by EC

Teczka
    artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

o, dzięki @takashmen !
    nie widziałam tego, a teraz widzę,

trzeba podmalować
    dzięki za poświęcenie czasu na overa

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

ja bym ją postawił w rozkroku jeszcze, co dodałoby mocy samej postaci i zbudowało lepsze łuki w kompozycji.
    Ale praca ma potencjał.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czerwone rzeczy (np. muchomor), chyba niespecjalnie odbijają zielone światło (oczywiście im ono będzie jaśniejsze i tym samym będzie zawierało w sobie więcej barw, odbicie w końcu jakieś się pojawi, jednakże oświetlanie czerwonych rzeczy zielonym światłem sprawi, że mimo wszystko pozostaną one ciemne). Sprawa nie dotyczy speculara, czyli jeśli muchomorek będzie mokry, to powinien mieć wprawdzie ostre, ale występujące odbicie zielonego. Wiem, że na potrzeby, akurat tego arta nie jest to potrzebne, ale lubię czasem porozkminiać fizyczne aspekty światła, co może się w przyszłości przełożyć na lepsze i bardziej wiarygodne prace.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ta stara teczka bardzo przyjemna .Nowa zapowiada sie jeszcze lepiej .Robisz moze jakies ilustracje dla dzieci ? Bardzo fajny styl

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej, dzięki wielkie za komenty, już się nie mogę doczekać kiedy pomaziam tę rprackę, bo fajny feedback dostałam. Super wrócić po jakimś czasie.
    @MazdaR92, zdarzało się jakieś zleconko pykać (gry planszowe, okładka do ksiażki, koncepty postaci do filmu animowanego), ale nigdy całej ilustrowanej książki. Dzięki wielkie!

Member

Podziękowania

Domyślnie portrety ćwiczenia

Hejka,
    trochę ćwiczeń z portretu,
    szkice robione na podstawie zdjęć

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	head_practice.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	464.6 KB
ID:	105528  

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów