Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Interior: Apartament 285 m

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie Interior: Apartament 285 m

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    cześć,

przedstawiam wizualizacje dla architekta, projekt koncepcji wnętrz we Wrocławiu autorstwa Katarzyny Kraszewskiej.

jestem ciekaw Waszych komentarzy, wizualnie i marketingowo. osobiście chciałbym popracować nad spójnością ilustracji.

VRay, modele z 3dsky
    proszę o krytykę

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	01_Hol_0130B.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	24.9 KB
ID:	105521  
    to tylko umysł, próbujący kupić więcej czasu

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Sufity trochę nisko, ale patio mnie przekonało. Biore!
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Piękne, ale..

Na drugim ujęciu tapicerka na kanapie, strasznie jakaś zniszczona. Powinna chyba być naciągnięta na maxa. Nawet na starych meblach nie jest tak luźno.
    Na 7. narzuta jakoś źle się marszczy, tam gdzie zwisa z łóżka. Może trzeba by wygładzić?

Member
    Awatar Pawelkos
    Podziękowania

Domyślnie

Na drzwiach od szafy w garderobie troche malo polygonow, chromy w lazience i kuchni troche aluminiowo/rteciowo wygladaja, zrobilbym je troche ciemniejsze, wiecej nie chcialo mi sie wyszukiwac ;P A tak poza tym to ladne renderki

Member
    Awatar xmass
    Podziękowania

Domyślnie

Pierwsze wrażenie, jest super. Jest ciepło, wnętrza zapraszają do środka i chce się zostać
    IMO łazienki i garderoba najlepsze. Do technicznych szczegółów nie będę się czepiał bo wiadomo że nie zawsze się znajdzie teksturę w odpowiedniej rozdzielczości, a modele z 3dsky też mogą pozostawić wiele do życzenia, a architekci potrafią zarządac marmur bianco cośtam i jedyna tekstura jaka istnieje ma 200px x 200px ;P
    Obrazy spójne moim zdaniem. Powiesz ile czasu zajęła całość?
    (_!_)
    portfolio Behance portfolio << 3D furniture blog << Vimeo <<
    InfraredCGI Behance portfolio

InfraredCGI

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Jeśli moge 3 grosze... to za bardzo manipulujesz w postpro i widać "doklejone" modele. Wnetrza są fajne, cieplutkie, ale widać, że kazdy model miał swoje ID
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

dzięki Boris za cenną obserwację, zwrócę na to uwagę przy następnym projekcie choć nie wiem jeszcze jak - nie mam czasu na postpro poza Camera Raw - może przesadzam z Clarity?

Pawelkos - dzięki, słusznie

michalo - modele z netu ale to zmienia faktu, że powinienem takie rzeczy wyłapać. sofa faktycznie wygląda na zniszczoną. narzuty też z odzysku.. dzięki za zwrócenie uwagi, będę miał to na oku

olaf - sufity mają 300cm hehe - zapisałem, żeby nie obniżać ich kadrami

xmass - miło to słyszeć, dziękuję. faktycznie, lepiej czuję się w mniejszych pomieszczeniach - comfort zone heh. Carrarę łatwo znaleźć, choć czasem trzeba wycinać ze zdjęć slabów z kamieniołomu. nie oszczędzaj, zależy mi na krytyce technicznej bo pracując w pojedynkę traci się dystans a chłopaki wyżej słusznie to wytknęli - muszę podciągnąć jakość.
    czas to równo dwa miesiące. dostałem rzut funkcji do prostego modelu i ujęć. później to współpraca z architektem nad budową koncepcji - rendery do szkicy i poprawki od inwestora

pozdrawiam
    to tylko umysł, próbujący kupić więcej czasu

Uprawnienia umieszczania postów