Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [interior] Salon z kuchnią + łazienka

Member

Podziękowania

Domyślnie [interior] Salon z kuchnią + łazienka

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Podrzucam do oceny salon z kuchnią oraz łazienkę swojego domu, który jest w trakcie budowy.
    Jest to moja pierwsza wizka interiorów jak zwykle, krytyka mile widziana.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	min.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	245.6 KB
ID:	105571  

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

wygląda bardzo solidnie. Koledzy pewnie wytknął przepalenia i czernie + kilka detali.
    Do komercji pewnie należałoby wyciąc ze zdjęcia salonu czarną ścianę i lepiej skomponować kolory detali.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    wygląda bardzo solidnie. Koledzy pewnie wytknął przepalenia i czernie + kilka detali.
    Do komercji pewnie należałoby wyciąc ze zdjęcia salonu czarną ścianę i lepiej skomponować kolory detali.
    Czy moglbys wskazac w którym miejscu wizki są przepalone ? I co z czerniami i gdzie nie tak ? Bo patrze i patrze i nie wiem jak ją poprawić żeby było dobrze oświetlone bede wdzieczny.
    W ogole mialem problem z oswietleniem tego salonu z kuchnia, nie moglem ustawic slonca tak zeby fajnie wpadalo przez okna.
    Ostatnio edytowane przez jarekhell1 ; 05-03-19 o 13:32

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

ta czarna ściana po prawej mogłaby być bardziej doświetlona na 3ciej grafice - podobnie do drugiej. Będąc zaraz obok bardzo jasnego okna (niebo jest nieco przepalone chyba), ciągnie tam oko zmieniając całkowicie kompozycję.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ok, poprawie to w wolnej chwili i wrzuce co wyszło. A czy móglbys podpowiedziec cos ogolnie odnosnie kompozycji wizek interiorow ? Czego sie nie nie powinno robic co wyglada zle, a na co zwracac szczegolna uwage ?

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

O to musiałbyś pytać speców od interiorów. Ja raczej pracuję w ogólnej kompozycji.
    Wszystko jednak zależy na jaki akcent chcesz kierować wzrok.

tu masz najlepsze wprowadzenie w kompozycję jakie widziałem: https://www.youtube.com/watch?v=O8i7OKbWmRM
    możesz się tez posiłkować np. książką "Perception and Imaging" Richard D. Zakia
    Albo prostą zasadą - oko grawituje do czarnych plam.
    Studiowanie neoklasycyzmu i analiza dzieł np. Jacques-Louis David'a pomoże w opanowaniu tej umiejętności

Member
    Awatar siwy
    Podziękowania

Domyślnie

Łazienka ładnie oświetlona ale sam wystrój i kadr nieciekawy. Salon wygląda przyjemnie. Nie podobają mi się zasłony: kolor i ich sztywność/grubość. Można by się pobawić kolorami świateł, wpuścić trochę niebieskiego z otoczenia a słońce podkręcić na cieplejszy kolor. Poszukałbym też innych kadrów, może znajdziesz ciekawsze ujęcia chociaż te są też ok. Nie wiem czy jest sens zapalać lampy wewnątrz przy tak mocnym słońcu.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez siwy Zobacz posta
    Łazienka ładnie oświetlona ale sam wystrój i kadr nieciekawy. Salon wygląda przyjemnie. Nie podobają mi się zasłony: kolor i ich sztywność/grubość. Można by się pobawić kolorami świateł, wpuścić trochę niebieskiego z otoczenia a słońce podkręcić na cieplejszy kolor. Poszukałbym też innych kadrów, może znajdziesz ciekawsze ujęcia chociaż te są też ok. Nie wiem czy jest sens zapalać lampy wewnątrz przy tak mocnym słońcu.
    Dzięki za porady co do wystroju łazienki, taki się podoba żonie i tu jest problem ;D zasłony w sumie bez namysłu wrzuciłem materiał, słusznie powinny być sporo lżejsze. Kadrowanie niestety jest póki co moją bolączką, nie umiem znaleść takiego żeby mi sie podobał i w ładny sposób przedstawiał wszystko.

Uprawnienia umieszczania postów