Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: 3ds Max 2020

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    myślałem o... "Wejściu czopa w Smoka" z Zbrushem Lee.

Czop: Czop_Imperator
    Smok: Grzegorz ABCe...wski.

W pierwszej scenie wchodzi czop... w drugiej oczy robi Smok ;)
    ZBrusha Lee się wytnie...

ps. wiem ze to nie grzegoSZ, ale może się połapać. Lepiej żeby nie wiedział, że to on.
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 09-04-19 o 00:16
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głópca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar Imperator
    Podziękowania

Domyślnie

Najbardziej w tym wszystkim szkoda borysa, tak się chłopak napracował a jak zwykle wszystko poszło jak krew w piach :)

Ale jeśli kogoś ominęła ta uczta dla oka i stymulacja dla umysłu to tutaj jest zapis najważniejszych punktów wypowiedzi
    https://soundcloud.com/make-fire-com...ds-pack-sample

i skrót wydarzeń z całego wątku
    https://soundcloud.com/theprinceofsi...irby-pop-farts

fart jokes - check. Teraz wątek już się nadaje do ekranizacji na wielkim ekranie na rynek amerykański, Wzruszająca historia o ciężkiej pracy, wyrzeczeniach, walce, poświęceniu, upadkach, porażce i zmaganiach z ciężką chorobą psychiczną.

Swoją drogą szara eminencja działająca w kuluarach władzy usuwając posty z jednej strony mocno zubożyła wątek ale z drugiej dało się usłyszeć jakby z milionów gardeł wydobył się autystyczny krzyk, a potem nastała cisza i szaleńcze uderzanie w klawiaturę :)
    Chylę czoła, to było piękne

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

Borys zrobilby fenomenalna kariere w polityce. Andrzej Lepper 2.0 przyciagalby miliony widzow do odbiornikow. Moze to juz czas?
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Przecież to w ogóle nie śmieszne...Najlepiej umówcie się ze swoimi kolegami z branży i poobserwujcie jak wysiadają z białych fur w czerwonych butach z menskom brodo i spodenkach rurkach... To jest dopiero pokaż kiczu i żenady, że boki zrywać. Takie Pipki na obcasach.
    Czopy, macie czerwone buciki? A obcisłą kurteczkę i zegareczek też macie? Pewnie macie, wszystkie czopy mają, żeby się trykać tymi zegareczkami ;)
    Załóż se jeszcze czerwoną pelerynkę i koszyczek weź... do babci Gessler se na święta pojedziesz...

Babciu a czemu masz taki duży zegarek?
    Nie duży, tylko drogi wnusiu. A mam go dlatego, żeby widzieli, że mam dużo hajsu.
    Kto babciu, kto?
    Czopy wnusiu, czopy w czerwonych butach...

Już go widzę oczami wyobraźni jak stoi obok lotniskowca Rutkowskiego podstarzały czop imperator i nikt nie potrafi powiedzieć który jest który... Na siłowni trenuje tylko jedną rękę... tę na której nosi zegarek :)
    Dobra, zaoranych czopów się nie rusza...
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 09-04-19 o 09:58

Artstation

Member
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar Traitor
    Podziękowania

Domyślnie

https://polki.pl/zdrowie/psychologia...3,artykul.html

Nie wiem co masz do zegarkow, ja swoj lubie:). Byc moze boisz sie przemijajacego czasu? Nie ma sie co martwic, to tez mozna wyleczyc u psychologa.

Usciski
    "Nie bądź statystą we własnym filmie"

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

No przecież już skończyłem z tobą... Masz szansę porwać tłumy swoją elokwencją...baw się razem z tym drugim...czopkiem reklamowym.

Tymczasem pod siedzibą Autodesku, Romek zastanawia się czy dobrze zrobił subskrybując 2020...
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 09-04-19 o 20:48

Artstation

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów