Skocz do zawartości

inauguracja zbrush


1termi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja uważam że praca jest tragiczna co z tego że twoja pierwsza nie rozumiem dlaczego w dobie tak powszechnie dostępnych tutoriali w necie prezentujesz coś takiego? Jeżeli chcesz się nauczyć tego programu poszukaj jakiegoś porządnego tutoriala choćby na digitaltutorial i zaprezentuj prace którą zrobiłeś na podstawie tego tutoriala. to co zaprezentowałeś to ledwo nadaje się do pokazania ale w latach 1998-2003. wtedy ludzie faktycznie musieli sami zdobywać wiedzę i się uczyć nie było takich narzędzi jak dzisiaj i takiego dostępu do wiedzy. Nie rozumniem dlaczego ludzie są tak leniwi by odpalić youtube wpisać zbrush tutorial i wuala masz tyle wiedzy i linków do pełnych tutoriali że można dostać zawrotów głowy.

Krytykuję cie dlatego też że widzę po twoim koncie że jesteś gdzieś tak w wieku pomiędzy 18 a 30 lat. gdybyś był dzieckiem mającym do 11 lat to nawet taka praca była by ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że praca jest tragiczna co z tego że twoja pierwsza nie rozumiem dlaczego w dobie tak powszechnie dostępnych tutoriali w necie prezentujesz coś takiego? Jeżeli chcesz się nauczyć tego programu poszukaj jakiegoś porządnego tutoriala choćby na digitaltutorial i zaprezentuj prace którą zrobiłeś na podstawie tego tutoriala. to co zaprezentowałeś to ledwo nadaje się do pokazania ale w latach 1998-2003. wtedy ludzie faktycznie musieli sami zdobywać wiedzę i się uczyć nie było takich narzędzi jak dzisiaj i takiego dostępu do wiedzy. Nie rozumniem dlaczego ludzie są tak leniwi by odpalić youtube wpisać zbrush tutorial i wuala masz tyle wiedzy i linków do pełnych tutoriali że można dostać zawrotów głowy.

Krytykuję cie dlatego też że widzę po twoim koncie że jesteś gdzieś tak w wieku pomiędzy 18 a 30 lat. gdybyś był dzieckiem mającym do 11 lat to nawet taka praca była by ok.

 

Jaa jebie... nie wytrzymie. Chlopie przeciez to samo Ci mowią ludzie od miesiecy xD.

 

 

Odnośnie pracy. Praca ma wiele do zyczenia, ale to są początki. Ja zacząłem w wieku 25lat. Teraz leadowałem i leaduje character modelerom przy kolejnych projektach. Ważna jest systematyczność. Każdy z nas zachwyca się swoimi pracami z początku to jest normalne. Ja pierwsze lata siedziałem kilkanascie h dziennie. Potem doszło do mnie ze wazny jest dystans do swojej pracy. Cześto jest tak ,że zapowietrzamy się jak usłyszymy krytyke. To nic złego czasem pcha dalej do pracy. Jednak warto jest czasem zastanowić się. P.S. nie mart się to jest proces. Jezeli za kilka lat postawisz dwie swoje prace obok siebie i nie bedziesz widział różnicy to wtedy warto się zastanowić. Jednak jak będziesz naprawde dobry to w końcu ktoś cie przygarnie.

Ja do Pi aplikowałem 7 razy. Byłem też na wielu rozmowach i testach w innych firmach ale coś tam w koncu się udało.Nie łam się i nie słuchaj taki komentarzy.

Ej poza tym jest tu dużo dobrych osób którzy wciąż traktują to jako chobby.

 

 

Sam sobie zadaj pytanie czy potrafie, czy mam na to siły, obserwuj otocznie i cisnij. Ja nie raz wrzuciłem w wątek Finished niedokończoną prace i większość moich prac obiło się tu echem.

Nie martw się i ciśnij.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności