Skocz do zawartości

Ktoś bez mojej wiedzy sprzedaje mój obraz, co z tym zrobić?


ZiN

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czasem wrzucam sobie do wyszukiwarki google swoje prace, żeby poobserwować po jakich stronach krążą, ostatnio zauważyłem, że jeden z moich artów pojawił się na jakimś zagranicznym sklepie. Tu link

 

Zakładam, że trzeba napisać do nich maila, żeby usunęli stamtąd moją pracę. W związku z tym mam do was takie pytanie, czy ktoś posiada jakąś gotową formułkę, która by skutecznie ich nastraszyła i wstrzymała ten proceder? Zakładam, że nie tylko mi coś takiego się przyda. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tego co widzę to ta stronka to tylko repozytorium linków do aukcji. Typ co kradnie Twoją pracę nawet nie ma tam swojego konta, prawdopodobnie utworzyło się automatycznie. Źródło problemu jest na Ebay, także do nich trzeba pisać. Chińczyk sprzedaje cudze prace jako grafiki na podkładki pod mysz i inne duperele.

 

https://www.ebay.com/itm/YuGiOh-MTG-VG-TCG-Playmat-Imaginary-Beasts-Duel-CCG-Mat-Free-High-Quality-Tube/152954321048

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze nie ma co się rzucać, bo to nie oni a ktoś kto ma konto na ich serwisie. Sukces, jeśli szybko na to zareagują.

Ostatnio podobna historia była z renderosity i gościem, który sprzedawał modele ukradzione z marmoset viewer.

Nie wiele można zdziałać, poza zameldowaniem o tym fakcieadministracji. Żadne formułki nie są konieczne, bo raczej ich to nie wzruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności