Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Raphael Ninja Turtle

Member

Podziękowania

Domyślnie Raphael Ninja Turtle

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej wszystkim.
    Chciałbym Wam zaprezentować moją kolejną postać i zebrać trochę feedbacku. To takie moje pierwsze konkretne "anatomy study" więc mogłem popełnić jakieś błędy. Jest to oczywiście RT jak wszystkie moje postacie.
    Więcej shotów takich jak Clay albo tricount na moim Artstation: https://www.artstation.com/boguslawjestem.
    Soft:
    Zbrush - Sculpt.
    3D's Max - Retopo, UV i rigg.
    Toolbag3 - Bake i shading.
    Substance Painter 2018 - teksturowanie (PBR)

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	closeup_front.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	123.9 KB
ID:	105701  
    Ostatnio edytowane przez BoguslawJestem ; 09-06-19 o 22:43

Redaktor
    Złota Galeria Srebrna Galeria 3D Grand Prix

Podziękowania

Domyślnie

no ziom spoko to jest. W sensie, ze idziesz w dobrym kierunku, ale nie to nie jest anatomy study ;)

Ogolnie pracuj nad proporcjami to one sa najwazniejsze, zmniejsz mu glowe bo jest za duza tak o 30% moze 40%. Tak samo pokombinuj z ksztaltami samej glowy i umiejscowniem twarzy. Pamietaj ze twarz jest mala w stosunku do czaszki. Wiem ze chcesz osiagnac efekt zolwia i to jest git, ale nadal twarz powinna byc mniejsza, a cala glowa powinna sie czytac bardziej jako obiekt 3d.

powodzenia

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za feedback, na pewno wezmę wszystko pod uwagę. Z tym anatomy study to było tak pół żartem pół serio dlatego jest w cudzysłowie ;). Chodziło o to, że to jedyna moja praca, której dużą częścią jest powiedzmy, że ludzkie ciało.

Redaktor

Podziękowania

Domyślnie

czaje czaje spoko :) staraj sie popracowac nad proporcjami zeby odejsc od kartunowego stylu troszke i bedzie git :) np. pasek za gruby, za grube szwy. Pozniej masz bandaz bez grubosci. Szmata na oczach nie symulowana i tez za gruba.

Te wszystkie rzeczy graja ze soba troche bardziej to kontroluj i bedize git :)

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Kończymy teraz pewien projekt i powiem jedno. Proporcje nie wazne jak dobre xD ustala je klient xD.

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

hehe Seba, współczuję doświadczeń.

Anyway tak jak klicek wspomniał - character design cierpi przez anatomię. Poczytałbym nieco o tym jak kadrować postaci, by wydobyć właściwe emocje oraz jak ludzie się zachowują przy określonych stanach emocjonalnych - łatwiej będzie Tobie komunikować niewerbalnie to, co chciałeś przekazać.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za wszystkie rady. Zgodnie z tym co mówił KLICEK zmniejszyłem głowę i zrobiłem opaskę cieńszą. Pas zostawię jak jest bo w zamyśle miał być taki gruby. Poprawione rendery są w 1 poście.

Redaktor

Podziękowania

Domyślnie

ogolnie o wiele lepiej ziom :)

jak masz jeszcze sile, to jeszcze troche zmniejsz glowe. Pas staraj sie wykrzywic, proste linie nigdy nie wygladaja dobrze na postaci.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled-1a.gif
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	126.6 KB
ID:	105702  

Member

Podziękowania

Domyślnie

O dzięki za radę, będę pamiętał na przyszłość. Myślę, że zostawię tak jak już jest, jak jeszcze zmniejszę głowę to mi się UV zdeformuje na karku tzn. na "kapturach" za bardzo i te łuski na skórze będą za bardzo rozciągnięte i źle to będzie wyglądało, tak mi się wydaje. Pasa też już nie mogę przekrzywić bo mam pod niego AO wypalone a przepalić nie mogę bo modyfikowałem bezpośrednio LP a nie HP.
    Widzę też, że na gifie zrobiłeś głowę bardziej przypominającą ludzką i rozumiem o co chodzi, ja natomiast inspirowałem się głównie serialem animowanym z 2003 roku, modelami z Injustice 2 i filmem Michaela Baya stąd taki bardziej owalny kształt i "żabia" twarz :).

Nazwa:	TMNTAge_FEAT.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	140.1 KB
ID:	105703  

Redaktor

Podziękowania

Domyślnie

czaje spoko i tak nie jest zle, jest spoko :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów