× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Modele sa moje ale tekstury nie do końca, czy tak można robić?

Member

Podziękowania

Domyślnie Modele sa moje ale tekstury nie do końca, czy tak można robić?

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam. Do tej pory modele 3d tworzyłem hobbistycznie na pewien serwer do pewnej gry. Jednak prawdopodobnie będę pracował w firmie gdzie będę robił prawdopodobnie coś podobnego. Jak dzwoniłem do gościa to oprócz mojego SV chciał zobaczyć modele które wykonałem. Prosił mnie o przesłanie zdjęć. I tutaj mam mały dylemat bo nie wiem czy pokazywać sam model bez tekstur czy z teksturami. Jak same modele 3d są moimi modelami tak już część tekstur pochodzi z oryginalnego silnika gry, nie które są z stron gdzie można je pobrać za darmo. Sam też tworzę tekstury ale dopiero się je uczę robić i na modelu jest może jakieś 5% moich tekstur. No i właśnie tu mam pytanie, czy pokazać model z teksturami czy bez?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Pokaz zarowno czysty model jak i wersje z teksturami, tylko dopisz ze ich nie robiles.
    chocofur.com
    store.chocofur.com

Member

Podziękowania

Domyślnie

A jak zrobić dobre zdjęcie w tym programie? Jak np. dam model bez tekstur to znowu nie wszystko dokładnie widać. Szczegóły modelu zlewają się w jedną całość i np. ciężko odróżnić co jest ścianą, a co obrazem na ścianie. Druga spraw to jak zrobię zdjęcie z teksturami to jak większe strzegły widać całkiem dobrze tak już te mniejsze nie.

Uprawnienia umieszczania postów