Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jaką uczelnię wybrać?

Member

Podziękowania

Domyślnie Jaką uczelnię wybrać?

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam, jestem świeżo upieczonym maturzystą. Od jakiegoś czasu interesuję się grafiką 3D i bardzo chciałabym kontynuować ten temat na studiach. Niestety w Polsce nie ma wiele uczelni stricte 3D. Chciałabym więc zapytać Was o poradę na jakie uczelnie składać papierki? Najlepsze byłyby szkoły publiczne, jednak nie odrzucam także tych prywatnych jeżeli czesne nie jest jakąś horrendalną kwotą. Z chęcią przeczytam każdą odpowiedz

Nie zakładam na ogół wątków na forach, dlatego nie byłam pewna gdzie zamieścić moje pytanie, więc jeżeli popełniłam jakiś błąd to proszę o wybaczenie

Member

Podziękowania

Domyślnie

Tutaj masz to opisane

https://max3d.pl/forum/threads/10560...-a-modeling-3d

Nie ma w Polsce dobrej szkoły, ktora uczy 3D(jesli mowimy o pracy w grach/filmach). W publicznych szkolach z programami 3D, uczą osoby ktore skonczyly ten sam kurs i im sie nie udało, wiec jedyne co zostaje to uczyc innych. Ewentualnie jakiś podstrzały Pan Mirek, ktory nie wie co sie dzieje w branzy, ale uczy bo robil gry w domu 30lat temu.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Grafika 3D sama w sobie nie jest warta by ja studiowac. Pojdz na jakies "normalne" studia, architektura, asp, informatyka, anglistyka czy co tam ci lezy, a grafike mozesz spokojnie ogarniac po godzinach. Zwlaszcza na polskich uczelniach gdzie nie ma za duzo pracy w ciagu semestru nawet jak jestes na dziennych.
    chocofur.com
    store.chocofur.com

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów