Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 3DS Max- unwrapping i zmiana topologi siatki

Member

Podziękowania

Domyślnie 3DS Max- unwrapping i zmiana topologi siatki

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej

Miałem zrobione gotowe tekstury, ale niestety musiałem podzielić kilka poligonów, żeby animacje wyglądały lepiej. Niestety cały unwrapping się rozpadł.
    https://drive.google.com/open?id=1x7...qu5OMka7ibJ2Un
    Podzieliłem poligony tylko tego fragmentu na dole, niestety całość jest jednym obiektem i wszystko się wysypało a ja nie mogę tego odtworzyć. Jest jakiś sposób żeby sczytać z poprzedniego UV ten układ chociaż te elementy które się nie zmieniły?

Redaktor
    Złota Galeria Srebrna Galeria 3D Grand Prix

Podziękowania

Domyślnie

przeciez normalnie mozesz dodawac edge w maxie :) musisz tylko uwazac na szwy (nie mozesz ich usunac). Jezeli chcesz przesowac edge, ale texture miec ciagle w tym samym miejscu, zaznacz opcje preserve uvs

jezeli chodzi o przeniesienie uvalek, to najlepszym sposobem jest uzycie Mayki i tam masz transfer atrybiutsy. Po prostu jestes wstanie przeniesc uvalki 1do1 na nowy mesh nawet z innym topo.

Jezeli masz tylko maxa, to mozesz to zrobic za pomoca "project" ale nie polecam, bedziesz mial bardzo duzo roboty z czyszczeniem bledow :)
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled - Autodesk 3ds Max 2018.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	46.5 KB
ID:	105766  

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów