Skocz do zawartości

Silver Award : Widokowka z jeziorkiem.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heeej! dla mnie rewelacja

mozesz powiedziec czy to z jakiejs referki? czy prosto z glowy?

...odliczam czas kiedy to wrzuca do nowinek...

 

ps. tak tylko mnie troche zastanawia ta mgla/chmura u gory po prawej, jkaos tak dziwnie sie zatrzymuje w pewnym miejscu

 

pozdrawiam i gratukuje miki(boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refek bylo, nawet duzo, znaczy nie bylo bezposredniego przemalowywania z fot czyli referencyje urzywane wedle swojego podstawowego pierwotnego znaczenia. Chodzilo o to zeby upchnac bardzo zroznicowane rodzaje krajobrazu w jednej panoramie. Zmienialo sie to niestety bardzo, poczatkowo bylo slonecznie i zielono i w ogole sielana ale klient zmienial koncepcje z wersji na wersje az doszlo do calkowitego zlodowacenia. dlatego pracka taka niekonkretna i niedokonca przemyslana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne,podobaja mi sie rytmy i atmosfera....szkoda,ze walory nie sa trafione do konca i brak jakiegos kulminacyjnego elementu(ale moze dlatego, ze to matte i cos sie pojawi na tym?) i takze przestrzen nie jest tak dobra jakby mogla byc. Nie w sensie pojedynczych bryl,ale calosciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel, nie sa trafione, bo i niechodzilo o fotograficzny efekt i tu mi brak przestrzeni az tak nieprzeszkadza. To mial byc matt wlasnie ( chociaz reklamowka ostatecznie zostala niezrealizowana )

Peter - sprawdzalem w domku jak by to bylo bez owej plamy - faktycznie ogolnie lepiej, chociaz wtedy jeszcze bardziej doskwiera brak jakiegos akcentu.

 

Kengi - yep, do misia ( chociaz juz nie do misia ) wiec brzydkie beznadziejne i w ogole:)

 

Serif - Ja bym powiedzial ze nastroj widoczka spod barbakanu:)

 

Ogolnie dzieki wszystkim za opinie, milo ze sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynales z lewej strony?;) Tak na powaznie swietna pracka jedynie co mi w niej cos nie pasuje to ten dystans od jeziora do podnóża gór po lewej niby to powinno byc daleko a wydaje sie blisko wogole nie czuc tu odleglosci moze wprowadzic jakis element skali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności