Skocz do zawartości

Living dead: Lady Dhampir - FINAL !!!


boowa

Rekomendowane odpowiedzi

Auć i oops [gafa] trochę się pogubiłem przy tym forum (starość nie radość)...

 

A do rzeczy - poobserwowałem trochę bitwy i postanowiłem przystąpić do zabawy i tak ta bitwę traktować - nie jestem wymiataczem ani też nawet amatorem - ot tak sobie dłubię.

 

A jeśli chodzi o temat to wymysliłem sobie taką postać: Lady Dhampir czyli pół Wampir pół powiedzmy człowiek w wersji Soft - czyli kobiecej. Załączam szkic zrobiony na szybko i za moment jeszcze początki buziaczka. Czekam na opinie. ;))

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ech mam nadzieję, że wystarczy - przecież nie powinno być tła, ale myślę, że kilka szczegółów stworzy miły klimat ;).

Np. Kosa na Wampiry (Dhampiry na nie polują) i puchar wylewanej krwi. (ale se walnąłem poprzeczkę)

 

aha i początki główki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - nauka stylistyki i visage nie poszła na marne - anatomia i fizjonomia w miare opanowana :) no i muszę podziękować mojej kumpeli za użyczenie swojej buźki

 

dołączam zrzut z pracy nad głową - problem mam z uszami bo takie lekko elfie to pierwszy raz będę robił :)[papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

Ech mam nadzieję, że wystarczy - przecież nie powinno być tła, ale myślę, że kilka szczegółów stworzy miły klimat ;).

Np. Kosa na Wampiry (Dhampiry na nie polują) i puchar wylewanej krwi. (ale se walnąłem poprzeczkę)

 

Nie to ze sie przyczepiam o plagiat:D ale chyba bedziemy mieli podobne postacie. Szczegolnie jak o kosie wspomniales. Looknij sobie moja bitwe (nazwa tez jakas podobna:)) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auuuuuuuuuuuć - masz rację - ale to nie było zamierzone - postaram się to zrobić tak aby nie było plagiatu - i sorki przepraszam.

 

Może pozmieniam to i owo - dodam kaptur itp...

 

Niestety brak czasu to nacięższa moja choroba zatem moge mieć problemy z regularnym uzupełnianiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z głową Dhampirzycy chyba skończona - ten grymas to 2h pracy więc proszę o wyrozumiałość.

 

Aha - ze względu na to, że postać powstaje jako model w pozie (czyli nie na planie krzyża) - mam ciut więcej zabawy i przepraszam za niekonsekwencje w stosunku do szkica - ale szkic to szkic - a wyobraźnia i możliwości swoje ;)

 

Aha - oglądałem film ARCHE - polecam fanom 3d Max\'a :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie[edited by saygon]szkicujesz , co do glowy to modeling spoko tylko problem w tym ze wyszedl ci mezczyzna a nie sexowna kobitka , ja bym ja zrobil od nowa wedlug pierwszego szkicu

 

[Edited on 10-4-2003 by YrC]

 

[Edited on 10-4-2003 by saygon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas pracuję nad głową ale myślę, że potrzebuję trochę czasu i przez ten czas podziałam z ciałkiem (robie je juz od wczoraj ale jak narazie mam problem z mięśniami).

 

Moja znajoma rzeźbiarka zwróciła mi uwagę na głowę, że jest kobieca - tylko nieludzko kobieca i poradziła abym dorobił rzęsy i pokazał ją w innym rzucie. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzaj sie ale , głowa tej kobiety przypomina mi troszku elfickiego mezczyzne , elfy mają takie delikatne rysy twarzy , hmm ciezko mi powiedziec jak to bedzie wygląac jak skonczysz ale pewnie jak dasz textury to sam bedziesz błedy widział moze troszke brode zwęzysz ciom ? i nosek zrobisz mniejszy i zresztą jak dodasz włosy to juz połowe zmieni powodzenia ci zycze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Nie wkurzam się (gdybym miał charakter impulsywny to bym juz kompa wywalił przez okno ;) )...

 

Ale przyznam Ci rację - ponieważ Dhampirka jest z Mrocznej Elficy :)

i nie dorabiam se teorii tylko wzoruje się na Across the Shadow. hihihi

 

Nie wiecie czy dodanie tła jest sprzeczne z regułami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak widze takie \'szkice\' wpadam w kompleksy i przestaje rysowac na jakis czas :D A wlasnie wczoraj machnalem taki obrazek ladny A3-wegiel, uwalilem pol domu moze zeskanuje. A ty dawaj z ta pracka w 2d wymiatasz, pokaz 3d. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i update ciałka - mam nadzieję, że pasuje - niestety ma niecałe 20000 ścianek więc muszę robić w oddzielnych plikach aby starczyło mocy na zabawę MeshSmooth.

 

Wykonanie tego zajęło mi około 16 godzin więc plissss o wyrozumiałość...

 

aha... ze względu na miłośników damskich piersi ;) wyjaśniam czemu takie silikony: będzie miała tj. w szkicu taki niby stanik niby kirys który podnosi i kształtuje piersi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Nad dłoniami i rekoma pracuję - czego dowody dołączam...

 

natomiast mięśnie przetłoczę jak postać ustawię w pozycji - żeby były naturalne.... niestety nie jestem teraz w stanie sobie wyobrazić jak się będą układać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto rączka - dodałem mocniejsze ścięgna i poszedłem za radą kumpeli (kciuk dłuższy i cieńszy). Ścięgna i zarys mocniejszy bo to dłoń osoby, która walczy z Wampirami i miącha kilkukilogramową kosą ;)

 

nie za bardzo mam czas na zrobienie zmarszczek na knykciach więc załatwię to teksturą :)

 

No i masz Pablo paznokietki :) może dłuższe?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem, że są one już w zamyśle przygotowane pod ten \"gorsecik\" jak na szkicu - a takowy zaokrągla piersi :) i oczywiście podnosi - myślę, że jak wystrugam gorsecik to będzie lepiej... ale to dopiero jak skończę ciałko :)

 

narazie komp mi się nie wiesza ale wolę nie zapeszać bo ostatnio przy pewnej animacji zagotowałem kości pamięci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff... ostatni chyba dzisiaj render bo mi oczy za uszy wychodzą... stóp nie będzie bo będą buty więc nie będę rzeźbił.... ;)

 

..a ten problem z łonem - kurcze nie mogę sobie z tym poradzić.... ale i tak będzie przykryte - sorki za lenistwo ;) ale są też inne rzeczy na tym swiecie oprócz Max\'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mało okrzesany i powiem wprost, ja pier......, zajebiście!!!!

Pablo, ty skończ z tymi żebrami. Modelki chudziny ci się zachciewa?? Widziałeś kiedyś wojowniczkę co jej tak żebra widać, takie to mięśnie mają :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... \'wymiatacz\' to osoba, która jest w stanie zrobić w Maxie prawie wszystko - mi najlepiej idzie modelowanie organiczne (głównie ludzi) i modelowanie objektów SF - natomiast mam problemy (i to ogromne) z innymi rzeczami - wcale tak nie jest, że sie jedno na drugie przekłada.... niestety.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności