Skocz do zawartości

Living dead: Lady Dhampir - FINAL !!!


boowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm.... na włoski trzeba zaczekać do skończenia ubrania.... i jeśli się udadzą to będzie smaczek.... jeśli nie zrobię ja na modłę wardancerów... ale powiem szczerze, że będę walczył do oststniej minuty 20.05....

 

a tymczasem rękawica.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boowa

 

Wow wypasik , heh fajniasta teraz to wyglada mniam mniam ( ale chyba ona mnie hehe ) , Super ci to wszytsko sie ułożyło i zrało hehe poasuje do niej ten przedmiot rolniczy hehe [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP !!!!

 

mcoś mi się stało z maxem, nie mogę otworzyć pliku z dhampirką - za każdym razem mam komunikat Open Failed i to nieważne czy otwieram plik z wczoraj czy ten z przed 2 tyg..... dziwne jest to, że inne pliki się otwierają.... czy ktos z was miał taką sytuację? jak cholera z tego wybrnąć.... jestem na finiszu pracy i przez takie coś będę się musiał wycofać.... HELP !!! POMÓŻCIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc - ale nie uwierzycie - max nie otwiera plików i traktuje je jako uszkodzone kiedy ma zawalonego tempa..... :) - ale ze mnie osioł - przeinstalowałem pół kompa [urwanie glowy] szok...... ale kolejna rzecz, której sie na bitwie nauczyłem :)

 

no i w pocie czoła update - tak stesknione przez niektórych włoski..... sorki wielkie, że nie są dopracowane, ale uwierzcie - pierwszy raz używałem Shag:Hair na taką skalę i robiłem je właściwie pod dyktando tutoriala.....

 

ważne, że już prawie finisz.... jeszcze tylko kolczuga, kielich... może zdążę kaburę z kołkami cisowymi ale wątpię....

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem o tym z przeroznymi osobami, padla masa roznych wersji/teorii.

Jednak zadna nie zostala poparta sensownymi argumentami wiec zarzuty sa

oddalone.

 

 

Powodzenia przy podsumowaniu! (Jury nie bedzie miec zadnego infa w panelu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gotham, i reszcie moderatorów....

 

... mam nadzieję, że oddam pracke w takim formacie jak chce jeszcze dziś do 23:59.....

 

update - no dodałem w końcu kolczugę - kilka ładnych godzin roboty, i poprawiłem lekko tekturowanie...

 

- to już jeden z ostatnich renderów

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety szanowne JURY.... mam małe problemy z Maxem, które ciągną się od wczoraj zatem wybaczcie panowie ale w 10 min nie wrzucę rendera.... ale nie spoczne póki nie skończę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i final Render.... niestety bez krwi bo nie mogłem sobie w tak krótkim czasie poradzić z MetaParticlami.....

 

....zatem - podsumowanko:

 

Lady Dhampire t\'Ngaroth

 

\"....błądzę ściezkami nocy w poszukiwaniu bestii..... w świetle dnia..... w świetle prawa...... prawa natury, które nie pozwala im żyć..... Błądzę w mackach choroby, która trawi me ciało..... w tantalowych mękach szukam przeznaczenia...... człowieczeństwo gaśnie we mnie, tłumione szeptami mroku.....

 

.... nie ma dla mnie lekarstwa.....

 

..... a dla nich wybaczenia.....

 

D\'hampirish a\'kheshim a Vampirish..... Sh\'mi D\'hampire..........

 

..... D\'hampire sh\'mi.......\"

 

Mówią na nich Chodzący Za Dnia, mówią na nich pół wampiry, mówią na nich Dhampiry...... Wieczni nieumarli łowcy, tropiący trąd zwany wampiryzmem.... bezlitośni, beznamietni, niszczycielscy..... Przez przypadek zarażeni virusem Wampiryzmu - nigdy całkowicie nie przemienieni, żyją na progu świata żywych i umarłych.....

 

....są tacy jak Ona - Lady Dhampire

 

A oto sczegóły techniczne:

MODELOWANIE

3d Max 5.1 - własnego autorstwa za pomocą zdjęć poglądowych użyczonych przez Agę (thx) oraz snapshotów z Dhalią Grey (te piersi....), uzbrojenie wymyślane na poczekaniu łącznie z kosą i gorsetem

GORSET to model - nie teksturowanie Wire tylko siatka Splines z Thicknes

TEKSTUROWANIE

Projekty Tattoo - Chris&Shiva studio tattoo

Ciało - teksturowane za pomocą DeepPaint + Photoshop 7

Chusta - Ornamenty Chris&Shiva Studio Tattoo, wzór LiquidBlue

Metale - Mix tekstur Vocanson

Kosa - model, ostrze mix Vocanson

Oczy - na podstawie Wild Eyes

Kolczuga - tekstura własnoręczna

PLUG-INS

Wszystkie włosy, pióra, piuropusze etc - Shag:Hair

TŁO

motyw LiquidBlue

RENDEROWANIE

Renderer: LightTracer

Objects: 198

Lights: 4

Faces: 3 214 482

time 3600x1800: 0:47:12

 

POSTPRODUKCJA

Photoshop 7

 

pozdrawiam i dzięki wielkie za pomoc oraz wszelkie uwagi, a także za to, że wiele sie mogłem nauczyć i zrobić coś w końcu dla siebie :)[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo w trobe jaa nie no nie moge jaa , wee kurdee ... jaa no nie ... ja pikujee hehee wow wow i szok i wogóle jaaa nie moge !!!!

 

Stary tu wląsnie jest to zwarte co , sie nauczysz tego ci nikt nie odbierze a z tego widze ze umiesz wiele , jaaa No extraaa , powarznie , Ta bitwa jest wypasiona non stop mnie ktoś zaskakuje :D

 

Gratuluje człowiek tego ciom widzee , pierdziele żeś sie postarał :D [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problemy z serwerem FTP.... może teraz zadziała i wysoka rozdzielczość się ukaże??

 

no i dzięki [piwo]

 

 

Badz tak uprzejmy i zalaczaj mniejsze obrazki 300Kb chyba wystarczy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow wow wow ..i nic wiecej nie idzie powiedziec gorsecik pierwsza klasa !!

cisza na forum hmm no nie wiem nie patrzylam caly czas gralam ...

nie no pracka jest super mi sie w sumie najbardziej podoba w tej pracy hm: emocje cala zlosc nienawisc itd ,, gadajce co chcecie zem glupia czy co ale ale praca boowy ma tyle w sobie !! jest swietna i koniec

a ja za duzo gadam wiec mi sie zara dostanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeden z moderatorów wykasował linki do FTP.... i nie ma ostatnich renderów.... ale jak chcecie zobaczyć to podaję adresy:

 

Pełen Render 1.1 MB: http://republika.pl/boowa/images/queen_last10000.jpg

 

i zbliżenie 710 kB: http://republika.pl/boowa/images/queen_last20000.jpg

 

te obrazki zostały przedstawione dla JURY do oceny.....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jagi

boowa normalnie mistrz jestes. Super!. Wszystko robileś za pomoca Surface Tools ? Czy moze też używałeś Box Modelingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam i dzięki za tak miłe posty :) [piwo]

 

Cieszę się bardzo, że Wam się podoba...

 

Jagoda - Wszystko Surfacem - rzadko używam Box\'a ale druga praca (frankie goes to hollywood) jest robiona boxem.....

 

Pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zansz juz moje zdanie bombowa praca i jak dla mnie zaluguje conajmniej na wyrounienie bo cudowna jest ! jak bym facetem to bym sie w tej pannie zakochala na zaboj !! ;)

praca dla mnie jest poprostu non plus ultra cudne cudne cudne :)

chyle czola przed moim mistrzem [spox] i mam nadzieje ze wkrotce zobaczymy nastepna prace ja sie przynajmniej doczekac nie moge jak na szpilkach siedze

brawo brawo brawo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności