Skocz do zawartości

Scena 3D: Kutafon Boyowy


Salay

Rekomendowane odpowiedzi

Cze ludzie zrobiłem go z nudów. To jest kutafo boyowy...czyli banan który wchodzi i zabija wasze członki i zamienia sie w waszego bywalca...obezwładnia wasze mózgi a dzięki swojemu IQ 200 może kontrolować twoje ciało i robić co chce...uważajcie na niego. Komentarze bardzo mile czasami widziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Salay spoko nie zamiezam nikogo potepiac tylko dlatego ze zrobil taka czy inna prace, zreszta ta nie jest taka zla na 10 zot okiem;)

a z tym IQ mialem tylko na mysli... zebu Ci obnizyl z 400 do 200IQ;)

i zmien ten temat bo przestane w Ciebie wierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik nas obchodzi czy to kutafon czy telefon czy banan, temat ma być poprawny.

 

co do pracy to no koments, skoro zrobiles w 5 minut i swiadom jestes "poziomu" zarowno technicznego jak i samego tematu, to po jakiego kutafona wstawiasz to do galerji? jakiej krytyki oczekujesz? jezeli chcesz podyskutować o tej odkrytej przez ciebie chorobie wenerycznej to zapraszam na onet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guzik nas obchodzi czy to kutafon czy telefon czy banan, temat ma być poprawny.

 

co do pracy to no koments, skoro zrobiles w 5 minut i swiadom jestes "poziomu" zarowno technicznego jak i samego tematu, to po jakiego kutafona wstawiasz to do galerji? jakiej krytyki oczekujesz? jezeli chcesz podyskutować o tej odkrytej przez ciebie chorobie wenerycznej to zapraszam na onet.

[/quote=Salay] No to ok wziąłem sobie do serca twoje pogróżki teraz zrobie coś normalnego tylko niech ja sie dowiem jak operować Brazilem...bo mam pokój tylko nie wiem jak go zrenderować...taa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/quote=Salay] No to ok wziąłem sobie do serca twoje pogróżki teraz zrobie coś normalnego tylko niech ja sie dowiem jak operować Brazilem...bo mam pokój tylko nie wiem jak go zrenderować...taa....

 

Kazdy traktuje brazila jak lekarstwo na niedoskonalosci techniczne. Mysle, ze powinienes popracowac najpierw na zwyklym scanline i podszkolic poziom zanim zaczniesz uzywac renderow z wyzszej szafki.

 

Ostatnio mialem tego przyklad, kolega nie potrafil dobrze oswietlic sceny zwyklym swiatlem a zabral sie za vraya. Tego wynikiem bylo narzekanie, ze komp mu nie wydala aby postawic wiecej niz jedno swiatlo, a jak juz postawi to i tak kaszana a tyle czasu mu to liczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy traktuje brazila jak lekarstwo na niedoskonalosci techniczne. Mysle, ze powinienes popracowac najpierw na zwyklym scanline i podszkolic poziom zanim zaczniesz uzywac renderow z wyzszej szafki.

 

Ostatnio mialem tego przyklad, kolega nie potrafil dobrze oswietlic sceny zwyklym swiatlem a zabral sie za vraya. Tego wynikiem bylo narzekanie, ze komp mu nie wydala aby postawic wiecej niz jedno swiatlo, a jak juz postawi to i tak kaszana a tyle czasu mu to liczylo.

no to ok to biore sie za robienie telefonu Motorola V-300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak z tymi renderami. lepszy render nie oznacza leprzego efektu a taki sam. bo to troche tak jak np. z farbami olejnymi sa trudniejsze od powiedzmy kredek ale mozna nimi zrobic to czego w zyciu kredkami nie namazajesz pod warunkiem, ze dluuugo sie tego uczysz - mam nadzieje, ze wyrazam sie dosc niejasno:)

a brazl wcale nie jest taki wypasiony bo widze ze sie jakis mit brazila robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze glowna wada tej pracy jest, ze gdybys tego nie napisal, nie bylo by widac ze to kutafon. jestem zdania ze na pracy graficznej powinno byc widac co to jest, bez czytania jakichs dodatkowych tekstow. bo to tam mi ani /kut*** mod edit: Aniu takie słowa z ust kobiety!?/ ani banana nie przypomina.

a ze poziom techniczny nie jest najwyzszy, to inna sprawa, chociaz uwazam ze jak jest dobry pomysl na scene, to wykonanie nie musi byc jakies ekstra (oczywiscie lepiej jak jest). tylko powinno byc widziec o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tobie sie tak nudzi to strasznie z............. zycie masz ponudz sie troszke dłuzej i zrób pracke na która da sie patrzyc bo od tej oczy bola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany , nie wiem co wziales zanim to zrobiles , ale ja tez tego chce. Technicznie poziom ponizej dna ( jeszcze troche a dno by sie oberwalo ) ale albo jestem przepracowany albo pomysl jest dobry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze jak wreszcie uporam sie z exportem moich projektow to wzbudza conajmniej takie poruszenie w galerii ohahahaha :) oze nie koniecznie az tak negatywne ... :)

 

".czyli banan który wchodzi i zabija wasze członki i zamienia sie w waszego bywalca...obezwładnia wasze mózgi a dzięki swojemu IQ 200 może kontrolować twoje ciało i robić co chce...uważajcie na niego." - by salay

 

Salay : musisz sie liczyc z tym ze jak bedziesz chcial przerazajacej wiekszosci forumowiczow odebrac ich meskosc i zagoscic w miejscach gdzie owa meskosc bywa to spotkasz sie z agresja ogółu ...

 

pozdro ... co do pracy to juz nic do dodania nie mam po tym co napisala reszta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności