Skocz do zawartości

speed


Rekomendowane odpowiedzi

mam prozbe chcialbym sie zapytac:) czy mozna zrobic staly(wkleic) watek z speedami kazdy by dawal swoje speedy na jakim chce sofcie(3d) albo ten co jest (salvatora) wkleic:D:D?????

taka moja prozba jest speed 2d a czemu ma nie byc 3d:D:D

pozdro

prosze nie bic;P;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja osobiscie jestem za malym dzielem lacznie z wipami do montazu i filmach nie3d, ale pewnie odeslecie mnie do dzialu animacja albo composing

 

moze nie jest najswiezsze ale...;);)

 

nielot sie za dziecinstwa zarejestrowal na forum [na date rejestracji nie patrzcie bo to fake] i po tylu latach zapomnial zmienic :)

 

Chociaz na razie nie uczestnicze w tym to jestem na tak. Wydaje mi sie ze jakby topic byl przyklejony to wiecej osob zwrocilo by na niego uwage. W koncu byle jakich watkow sie nie przykleja:)

 

mysle tez ze watek o ustawianiu swiatla [light contest] tez by wypadalo przykleic bo rownie pomocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo po prostu poczekac az jak najwiecej userow zrobi ta scene w light contest, w roznych rendererach i pozniej zrobic z tego taki test/tutorial i wrzuci do odpowiedniego dzialu na max3d.pl, i chyba mysle ze to bedzie najlepsze rozwiazanie, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha lud mnie kocha :D napiszę książkę, założę partię, przejmę władzę, niekoniecznie w tej kolejności ;]

mi najbardziej przypadła do gustu propozycja jarasa :D btw. dzięki :*

no ale chociaż przyklejcie ten wątek, bo demokracja, na którą się często moderatorzy ostatnio powołują tego wymaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności