Skocz do zawartości

Bitwa 3D - 08: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

i w sumie wygral temat na ktory glosowalem, mimo problemow jakie byly, a juz balem sie ze jakas nieinteresujaca mnie postac demoniczna wygra, ale bitwa rozpoczeta, gratuluje uzytkownikom wyboru, i zycze powodzenia w rywalizowaniu [ze mna;p]

 

przystapie do bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, tymi wyścigami to mnie zaskoczyłeś totalnie (na plus oczywiście), aż sobie chyba wystartuje, ale jeszcze muszę poczekać na wizje... o... widzę... taaak, coś tam widzę... tylko "jeba szerokiego" skończę i się biorę :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ci wyjasniam - bo tak a nie inaczej ...

 

poza tym wydaje mi sie ze wieksza ilosc uzytkownikow bedzie skora do modelowania auta co do tej pory jest w modzie niz do modelowania organiki czy 4 zywiolów ;]

 

mi tam pasi ... i wydawac sie moze ze w tej bitwie uczesnikow bedzie mnustwo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm *mysli* - brac udzial czy nie brac udzialu? Oto jest pytanie ;). Wezme udzial w tej bitwie, chociaz wiem, ze prawie nic nie wskoram w porownianiu do was, no ale coz - nawet porazka jest zwyciestwem, jesli wyniesiesz z niej jakies dowswiadczenia :). Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi temat to dobry pomysl. Jest zupelnie inny niz "Zapomniane miejsca" wiec, mam nadzieje ze wszyscy beda zadowoleni. Jest z czego wybierac.

Życze wszystkim powodzenia w bitwie, a tym czasem, borem, lasem sam ide pomyslec nad scenka.

 

Pozdrawiam serdecznie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 -> 2 tematy, jasne, pytanie tylko czy zdążysz? może warto się zdecydować na jeden i ten jeden dopieścić ? Tak, można zmienić.

 

kolegaalek -> staraj się ich unikać :/

 

Anatol_pigwa -> nie będą, ma być dostarczony jeden render na koniec, tak stanowi regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka mam pomysła na dobry temat.

Otóż każdy grafik ma duszę (jak każdy człowiek:)) Myślę, że dobrym pomysłem jest przedstawienie owej energi, która w drzemie w każdym z nas.

Temat ten niech się nazywa : "Dusza potęga, o której zapominamy"

"Dusza potęga, którą lekceważymy". Pozdrawiam i proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bojar temat nawet może być, jednak jest on równaznaczny z tematem "dowolnym" jeden potęge i duszę kojarzy z samochodem, drugi z człowiekiem ogólnie może to być wszystko, także według mnie nie jest to za dobry pomysł :].

 

Tak przy okazji witam wszystkich w nowej edycji bitwy :], jest to mój debiut także dajcie chociaż na początku troszkę fory :]. Powodzenia 4 all :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tematem przyszlej bitwy moze byc animacja urzadzen mechanicznych, jakos wpadlo mi to do glowy po obejrzeniu "Fallen Art" Tomka, wszystkie tryby i w ogole caly mechanizm od machiny tworzacej filmik byly swietnie animowane, piekne dzielo

 

EDIT:

ja na razie za bitwe sie nie biore, tak na full speed zasiade do grafiki po maturze:(((

nowa matura.... ojojoj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh zaczekajcie z nowymi tematami chociaż do nominacji. tak dla przyzwoitości ;]

na szczęście nie spełniły się najczarniejsze z myśli - nie ma samych samochodów na bitwie :>

no i pozostaje ciągle pytanie - czy będą osobno rozpatrywane oba teamty, czy wszystkie razem jak na ostatniej bitwie? biorąc pod uwagę dużą różnicę między tematami, ten system mógłby być dość kłopotliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

und3r -> jest:

"Rusza kolejna, ósma, edycja Bitwy3D. Znów jest to Bitwa w której Waszym zadaniem jest stworzenie nieruchomego renderingu, który będzie najlepiej przedstawiał owoc długotrwałej pracy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troszke odejde od tematu odnośnie oceniania prac.... Według mnie (nie wiem czy tak było wcześniej) jurorzy mogli by dodawać jakieś krótkie komentarze do każdej z prac począwszy na zwycięzcach a skończywszy na tych które zakwalifikowały się do finału. Byłby to dobry pomysł a zarazem swego rodzaju wyróżnienie dostać komentarz od osoby znającej się na rzeczy :). Mam nadzieje że ktoś to rozaptrzy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max_1989 -> komentarze będą przypisywane jeśli juror tak zechce. Takie założenie istnieje od początku, tyczy się tylko pierwszych trzech miejsc i wyróżnień (wiem bo sam kiedyś taki dostałem, masz racje - na prawdę budujące :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skompromituję się jeszcze raz i pochwalę owocami mej weny twórczej.

Jak pisałem wcześniej może to być: wizja przyszłości i obca cywilizacja oraz rywalizacja +

Bitwa, wizja postapokaliptyczna, miejsca marzeń, samotność, niebo/raj, miasto bogów i... Jeszcze pomyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce wyniki nominacji,,,,,,,,ja chce wyniki, ja chce wyniki,,,, bo narobie wam scen i sie porycze: \,,,: ]pozdro, kazdy temat dobry, oczyiscie jedne sa lepsze od innych, szczerze mowiac ja bym chcial anime wiem ze ostatnio to srednio wypalilo ale gdyby tem byl wolny wiekszosc by podniosla rekawice: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności