Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Laboratory of Dr. Frankenstein..."


Rekomendowane odpowiedzi

Cisza... tylko delikatny szum dziwacznych i oryginalnych urządzeń szumiał jednostajnie gdzieś w mej pamięci. Ledwie muskając rozbite szkła starożytnych oscyloskopów i voltomierzy stanąłem.

A więc jestem. W zalążku nowej historii, otoczony prez gniewne szepty jakimi nasycone były te spleśniałe mury, spojrzałem na miejsce narodzin. To tu pośród szumu elektronów, brzęku tłuczonych lamp i metalicznego zgrzytu włączników napięcia narodził się cud. Oto człowiek zapanowac miał nad nieożywioną materią! Homo Sapiens stał się lepszy od stwórcy, bowiem udało się ominąć śmierć! I pierwszym kto tego dokonał byłem ja! Stary Doktor Frankenstein! Powróciłem w to Zapomniane Miejsce... Może kiedyś powtórzę swe dzieło...

 

-----

Tak oto w skrócie prezentuje się mój udział w bitwie :) Z racji pracy, sesji i wadliwego netu renderki bądą dopiero w lutym. Poza tym nie wiem czy podołam mojej wizji którą mam w głowie ale no cóż... trzeba spróbować :D

-----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mały apdejt: wiele jeszcze do poprawki (schody, stos volty po prawej itp.)

tylko tyle udało mi się stworzyć w przerwie pomiedzy nauką do sesji, telefonami od szefa i narzekań mej drugiej połowy :D

kolejny apdejt za tydzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jużpisałem (albo i nie) to jest wstępny konspekt całej pracy. do poprawki idą proporcje, będzie o wiele więcej urządzeń, wszystko okryte kurzem i totalnym syfem :D

Leru: poza tymi urządzeniami z prawej jest jeszcze sporo mejsca. cały efekt klaustrofobii jest przewidziany (w końcu to piwnica zamczyska) zastanawiam się tylko nad sklepieniem (gotyckie czy z drewnianych bali). po za tym nie wykluczona jest w kadrze postać starego doktora siedząca przy głównym stole...

na razie siedzę w pracy ale jak tylko wróce do domu to zobaczę co da się z tym zrobić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc mały apdejt: test texturek (baaaaardzo testowe) proporcje ymierzone (oprócz okna), na podłodze dojdzie cos jeszcze ale to niespodzianka :D

 

lab20-t.jpg

 

EDIT: aha! powiedzcie mi skąd mogę wytrzasnąć rzuty szafy z XIX wieku (takiej na książki) ?????? przeszukałem już sporo ale nie znalazłem nic ciekawego :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności