Skocz do zawartości

Wyścig: "Baja Champ 4WD High Performance Off Road Racer"


Rekomendowane odpowiedzi

Inicjatorem udzialu w bitwie jest Bhaal, tematem przewodnim wyścigu zostal Baja Champ ktory jest w jego posiadaniu, to wlasnie on jest odpowiedzialny za jego modeling. Jesli chodzi o mnie to bede maczal palce przy materialach, texturowaniu, oswietleniu oraz renderingu. Koncepcja sceny bedzie najprawdopodobniej taka iz przedstawia Baja Champ w trakcie wyscigu Off Road kiedy to przebija się przez przeszkode. A tak przedstawia sie pierwszy render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow pojazd wyglada bardzo ciekawie. Bardzo przekonaujaca ilosc takich mechanicznych detali. Rzeczywiscie malo oryginalne, wlasciwie wielu na to narzekalo ze pojawia sie pojazdy, ale mam nadzieje ze jakos w ciekawy sposob wybrniecie z tej ze tak powiem oklepanej tematyki, a znajac wasze zdolnosci jestem pewien ze bedzie fajnie. pozdrawiam.

 

i mam pytanie gdzie sie siedzi w tym pojezdzie, czy to taki sterowany :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest mało oryginalne ? ja tam nie widzę tu żadnych innych wyścigów off-road, w dodatku takimi pojazdami :) zapowiada się świetnie, a znając wasze umiejętności to finalnym renderem spowodujecie masowy szczękopad forumowiczów (i znowu w tv będą gadać o trzęsieniu ziemi w Polsce)

 

pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o szkic to jeszcze nie ma takowego z tego wzgledu ze nie do konca wiemy jak bedzie scena wgladac... a pomysl ktory napisalem moze sie nieco zmienic, jesli cos innego nam wpadnie do glowy, startujemy jako zespol. Pojazd jest oczywiscie sterowany.

 

sc1.jpg

 

sc2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no racja rzeczewiscie teraz widze silniczek i antenke, wszystko jasne.

..wyszedlem na gupka... :) hehe no nic nie mniej nadal zycze powodzenia.

A w Re-volta oczywiscie gralem :P

 

a jeszcze jedno , pozwolcie ze zapytam. Ten samochodzik robicie z jakiegos planu czy tylko z glowy bo powiem ze jesli chodzi o wykonanie techniczne to wyglada bardzo w porzadku . Juz nawet nier chodzi o zawieszenie bo to wiadomo jak mniej wiecej ale i silniczek taki dosc profesjonalny i wogole jakos to sie tak trzyma fajnie kupy:):) A gdzie odbiornik i baterie, jakies serwo, jest pod korpusem? Bedzie to jakos widac? bo fajnei jak by bylo. chyba ze to jajowate z przodu to jest to.. w sensie servo?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczy samej slicznie wyglada, tylko mam jedno ale do resoru, te sprezyny sa za cieniutkie, wygladaja na straszliwie miekkie, sadzac po skoku chyba nei powinny byc az tak delikatne, co do reszty to full respekt piekny koncept,......... kurcze ale ze mnie mul, hehe przeciez to jest zabawka, odwoluje co pisalem o sprezynach, wszytko teraz jest git: ] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego nie ma updatow - czekamy ! Obawiam sie jednak ze z ta produkcja bedzie tak jak z innymi Ich produkcjami - duzo szumu na poczatku a potem jakies wymowki, ze trudno, ze zasilacz, ze sie cos przeciaga. No ale tak jest jaksie robi duzo obietnic - nie da rady wszystkiego zrealizowac - mysle ze Panowie przesadzili i zbyt ambitnie porozpoczynali rozne "produkcje" - ale trzymam kciuki (aczkolwiek bedzie ciezko - i Oni juz o tym wiedza.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, to nie była wymówka z zasilaczem. Skoro masz lepsze informacje to bardzo mi przykro. Poza tym kto powiedział, że nie zrobimy auta ?!? Spokojnie. A szumu nie narobiliśmy wokół Terranovy. Widze, że jesteś nowy i za bardzo nie wiesz jak wszystko wyglądało z filmem więc za bardzo prosiłbym Ciebie o niezabieranie głosu i osądzanie nas o coś i stawianie dziwnych zarzutów. Pracujemy non-stop nad projektami i jak narazie updaty są. Pokaż mi tutaj kto już swój model skończył. Bo my mamy gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi amigafan. Nie wiem na jakiej podstawie snujesz takie przypuszczenia, ale faktycznie nie wiesz co mowisz... :) Jesli Twoim zdaniem chlopaki za wysoko postawili sobie poprzeczke to trudno... widocznie Ciebie przeraza mysl o zrobieniu takiego projektu. A to, ze oni stawiaja sobie wysoko poprzeczke, to juz lezy w ich naturze.. :) Nic na to nie poradzisz. Ambitne chlopaki i juz :D Mam nadzieje, ze bardzo mocno i bardzo pozytywnie sie zdziwisz. A z zasilaczem to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem czy dać body z naklejkami czy lepiej pokazać bebechy :) ale błoto będzie na bank. Kalen coś prawdopodobnie narysuje ale właśnie ma egzaminy (jutro ostatni) i będzie miał czas na rysowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_r : to prawda, tyle produkcji w toku przeraza mnie - dla mnie takie cos byloby absolutnie nie do wykonania. Nie chcialbym zebys odebral tamtego posta jako cos niemilego - absolutnie nie . Tak , mam nadzieje ze sie wszyscy pozytywnie zdziwimy - chodzilo mi tylko o to , ze taka bitwa 3D, ograz duza animowana produkcja 3D, i film z wstawkami 3D to naprawde sporo do roboty - i nie wszystkim starczyloby zapalu, czasu, checi , umiejetnosci itp. Ale to naprawde nie mialo byc niemile! Panowie do pracy i czekamy na updaty ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam obrazek bardzo fajny ... ale ja miałem inną wizję tej sceny - np. stroma uliczka, jakieś schody i pędzący samochodzik lecący w powietrzu (z tych właśnie schodów) za nim jakiś inny samodzik goniący go, a całe otoczenie z lekkim motion blurem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku wydawało mi sięze ta pracka może być w człówce....i aż ślinę musiałem wylewac z klawiatury po pierwszym screenie.....

ale chciałbym tej śliny jeszcze natoczyć trochę....a wy nei dajecie mi ku temu powodów....

o większy zatem progress proszę...i więcej screenów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, jesli finalny render będzie na schodach to się załamę :( pomijając to, że są świetnie wyrenderowane (też myślałem, że to zdjęcie) to jakoś nie mają w sobie nic z dynamiki, ja bym finalny render widział na słonecznej plaży, gdzie dwa pojazdy własnie wyskoczyły z wydmy i są w powietrzu, a za nimi jest smuga piachu :D w tle może być widoczna jakaś "widownia" (stojący ludzie ew. opalające się laski), albo goście z radiem (RC oczywiście a nie RMF FM), no... to tyle moich pomysłów :>

 

pozdrawiam

 

P.S. o, to już mamy dwa pojazdy, jeszcze tylko plaży brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności