Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Wykonalem przy uzyciu lusterka , Paintera i myszki :\\

Nie mam zadnej foty zeby ocenic podobenstwo wiec musicie uwiezyc mi na slowo ze naprawde jestem taki brzydki ;)

Jak zawsze naprawde zalezy mi na waszej opini , krytyka naprawde pomaga wiec jesli mozecie.. bardzo bym prosil o pomoc

 

ap1.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajna praca. Ale zarazem dziwna sprawa. Obrazek nie powala i nie mogę wyłapać czemu :\\. Chyba najprościej w świecie jestem za cienki jeszcze w 2D aby móc konkretnie pomóc.

 

Hmmmm, mam na dysku prace świetnego portrecisty. Ma ksywkę Suno... Może tobie uda się znaleźć jego stronę :\\ ja nie potrafię, pamiętam że jest Koreańczykiem jedynie a przywołuję go ponieważ jego twarze naprawdę trudno zapomnieć. Jeśli nie kojarzysz to jak się spotkamy na GG to ci pokażę.

 

Wracając do pracy, twarz ma ciekawą fakturę... Wygląda przestrzennie... Co prawda światłocień zawodzi, bo na twarzy nie powstają takie cienie jak na szyi, może tego właśnie brakuje? Interesującego światła? Kolory jeszcze za trupie... Ole ogólnie wygląda jak namalowane akwarelami ;).

 

Mam nadzieje że się przydałem i życzę wytrwałości... I tabletu, bo on ostro przyśpiesza progres :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Gotham

Hmmmm, mam na dysku prace świetnego portrecisty. Ma ksywkę Suno... Może tobie uda się znaleźć jego stronę : ja nie potrafię, pamiętam że jest Koreańczykiem jedynie a przywołuję go ponieważ jego twarze naprawdę trudno zapomnieć.

 

Prawda, pracki ma niesamowite...

I wcale nie tak trudno znalesc ta stronke w necie ;)

 

www.suno.net

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności