Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Poprzedni dom Dżordża Krzaka" :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Master Kiełbaster -> przykro mi, wątpliwości pozostają :/ Bardziej to przypomina czarnego, włochatego psa. Jednak ciągle walczysz - budzi to nadzieję na lepsze jutro ;)

 

Góry pozostaną tłem czy też będziesz je modelował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO dwie rzeczy mogłyby dużo pomóc- raz: zmiana koloru cienia- w tej chwili jest płasko czasrny i "wycina" przyczepę ze sceny, dwa- poprawienie traw czy krzaków- nie wiem jak te rośliny nazwać. Wyglądają jak z gier i nie do końca pomagają scenie. Cała reszta- tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niebo lepiej- strasznie fajne trawy. Jedno co IMHO trochę psuje złudzenie to to jak wolno maleją kamyczki - z odległości 2 kroków powinny zlewać się w jednolita płaszczyznę... chyba. W każdym razie- dobrze idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ,ale tym kulistym kaktusom mówimy stanowcze "nie".-Ja i moj gust.Nie jestem botanikiem ale ten Gatunek nie pasuje mi do tej sceny.Za duza róznorodnośc tych kaktusów.I sa starsznie wielkie jak jakies mutanty popromienne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne... kompozycja mi się tylko nie podoba...

Właśnie widzę że jaras napisał to samo ;) Czyli nie pokombinowałeś ;)

 

PS... a kto to Dżordż Krzak?? ;) nie dziwie sie że opóścił to przytulne miejsce... krzakom nie za dobrze z kaktusami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopara opada, przyczepa, skały w tle, roślinność świetnie wysżły, jest tylko jedno co mi nie gra, kolor i zróżnicowanie kamyczków powinny być chyba bardziej ziemiste, szarawe, piaskowe, poza tym pierwsza klasa

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by dodać więcej drobiazgów przy samej przyczepie ... np jakieś krzesełko (turystyczne) i troszke śmieci np. butelki, dekturowe pudełko, papiery/gazety lub inny syf :P

a najbardziej to by mi tam pasował oparty o tą przyczepe wrak starego motocykla ... choćby nawet szczątki ramy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności