Skocz do zawartości

Prace W Toku (WIP)


PseudoMechanic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak sie zastanawialem czy czasem nie warto by zrobic czegos takiego jak \"Work in Progress\" - czyli miejsce, gdzie webmasterzy tworzacy nowe layouty do stron mogliby zamieszczac projekty (ew. adresy do tworzonych witryn) i oczekiwac na pomocne opinie od kolegow po fachu...

 

Wydaje mi sie to dosyc dobrym pomyslem - dla grafiki 3d utworzony osobny dzial o tym tytule i jest to chyba jedno z najbardziej pomocnych miejsc.

 

Piszcie co o tym myslicie.

 

Jezeli uznacie to za ciekawa rzecz to skusze sie zeby byc jednym z pierwszych, ktorzy poprosza o pomoc ;)

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj coś czuje żę to nie wypali...mało ludzi i tak tutaj zagląda...ale warto by było...robić propozycje layout\'ów...przed ich publikacją...w sumie to można nawet threda takiego zrobić nie trza oddzielnego tematu na forum...ale jestem za :D Może ktoś mnie skomentuje

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do publikacji layoutow to juz taki jest zalozony przezemnie :)...

 

A do tego jak powstaja layouty to pomysl raczej nie przyniesie skucesu a to za sprawa tego ze raczej kazdy grafik nie chce pokazywac swoich tajnikow pracy :)...w 3D tak tego nie widac ale w 2D mozna szybko sie domyslic jak kto co robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności