Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Aston Martin AMV8 Vantage Concept


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Jest moda na samochody, wiec i ja postanowilem pojsc za ta moda i sprubowac swoich sil przy tworzeniu Aston Martina AMV8 Vantage Concept :D mam nadzieje ze jakos mi to wyjdzie. Moze byc ciezko mam rzuty z ktorych korzystam nie sa w 100% dopasowane.

Oto pierwszy update.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moj to tez jest pierwszy samochod, nie liczac jakiegos prostego jednobrylowego modelui z tutoriala :D

Co do nadkola przedniego to nie jest za duze. A co do progow to chodzi o te po bokach srodkowe dlugie ?? Jak tak to jeszcze ich nie zawijalem.

A to czyj bedzie lepzy to chyba wiadomo ze moj :D a tak na serio to mam nadzieje ze jednak moj bedzie lepszy :P

w nocy posiedze w maxie i jaki update bedzie mam nadzieje.

Pablo, o jakie bugi Ci chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[rotfl][rotfl]

Po pierwsze to te zdjecia na ktorych sie wzorowales to sa zdjecia moze i Astona Martina ale nie tego co ja robie. To jest troche inny model !! blotniki juz zrobilem widoczniejesze, ale jeszcze raz i nie kloc sie czasem ze mna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

sikham, co masz na mysli mowiac male ?? wg mnie to przez obiektyw aparatu lub kamery jakas zrobione byly te zdjecia, proporcje sa nieco pogubione i mam male problemy przy tworzeniu modelu, ale daje sobie jakos rade jak widac :P no oczywiscie bylbym super wdzieczny gdyby ktos, gdzies znalazl rzuty tej furki, jakies rysunki, projekty czy cos, a nie zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie on jest stanowczo za szeroki...moze i jest na zdjeciach szeroki...ale u Ciebie az ZA !!!....co do uszczelek to sa za cienkie :P pogrob je troszke...a krateczki to qlll:))) ile one maja polygonow?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak to dobrze :D a widze ze Ci cyba spacja nawalila. no nic, ja juz ide spac niestety. jutro zamierzam robic uszczelke przednia i tylna, swiatla i oddzielic drzwi.

Jak ktos ma jakies zdjecia tego Aston Martina gdzie mozna zobaczyc drzwi jak sie otwieraja, jak wygladaja w przekroju lun jak zbudowane sa swiatla to prosze i link lub wstawienie ich tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu te swiatla mialem czas zrobic. Staralem sie je jak najbardziej odwzorowac.

Co do renderow to w 1 jakos dziwnie ciemno tam jest :D w zblizenia na swiatla zauwazylem, ze to chyba przez to ze w srodku takze sa odbicia.

Na jednym z reflektorow jes nakladka szklana, ktora nie wiem za bardzo jaki powinna dawac efekt :) ale jak tak ma byc to tak zrobilem.

Jak wam sie podobaja te swiatla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update.

Render swiatel z malymi bugami.

 

Male objasnienie :D

Swiatelko po l ewj po zapaleniu swiecic sie bedzie na zolto. Swiatelko po prawej ktore jest zapalone, ale narazie bez efektu, swieci sie na niebiesku. Srodkowe 2 reflektory na standardowy kolor.

Takie swiatelka moga byc ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności