Skocz do zawartości

przedmiot 3d


Jim mee

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moj nowy plan. Postanowiłem - jako 3d lama , że więcej i szybciej się nauszę modelując łopatę i kilka(naście) innych przedmiotów niż rzucać się od razu na samochód. Przyjdzie jeszcze czas i na nie- autka :). Trzeba tu widze kroczek po kroczku . Nawet ta łopata okazuje się wiele mnie nauczy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

lol , ale ta pierwsza łopata badziewnie wygląda :P .

Niesamowite ile to się człowiek może nauczyć pracując łopatą.... Oto druga wersja i pierwsze pytanie. Jak działa symetry w maxie ? myślałem że odbija od pivotu , ale coś nie zadzałało kiedy go przesunąłem do krawędzi . Jaka jest tam zasada ?

teraz spróbuję na szybko wlanąć łopatke w splinach ... może lepiej , szybciej i łatwiej pójdzie

 

 

LOL , ale nie sprawdziłem pierwszej fotki :D

 

 

Piter .. zrobiłęm krótką, żeby mi się cała w viewporcie mieściła :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w porownaniu z poprzednia lopatka :) to ta ze splajnow pozostawia wiele do zyczenia... ale splajny takie sa - beznadziejne. Bedziesz do tej lopaty jeszcze cos dorabial? Np. taczke, betoniarke czy cus? Scenka moglaby byc calkiem ciekawa.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem o Tym .. jest to taki ala trening. Robienie samochodu jest ok , ale tu wykonując całą scenkę nauczę się kilka razy tych samych rzeczy - utrwale sobie jaki co robiłem , przy scence liznę świateł , rendera , kamerki no i bagatela materiałó. Robiąc woozek , mało tego że za kilka miechów bym go skończył (jakby dobrze wiało :P ) to potem jeszcze bym walczył z wyżej wymienionym . Tak scenka jest czymś co mi chodzi po głowie .. troche mało patetyczna - chyba że zrobię jakieś pospolite ruszenie :| , ale dużo wyniosę z tej lekcji . Ale dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności