Skocz do zawartości

Obiekty 3D: Kontakty


RA

Rekomendowane odpowiedzi

khem... khem... tak wiec sa to wizualizacje (bardzo wstepne) do kontaktow nie mojego projektu (oprocz wersji drugiej - tu i ja cos naszkrobalem na kartce i zrobilem w 3D). Klient chcial wstepnych szkicow i w ramach promocji :P dodane do owych szkicow zostaly te wizualizacje. Niestety klient uznal, ze sa to projekty dla klientow niszowych (w niemczech ponoc wieszaja sobie na sciany szesciany, a my oczywiscie musimy malpowac). Projekty nie zostaly przyjete. Niema sie czym zachwycac, z perspektywy czasu byl to poprostu trening w modelowaniu. :)

 

model: 3dsmax7

render: mental ray.

 

Koncept pierwszy:

29rp.jpg

55iz.jpg

 

Koncept drugi:

10ot.jpg

26ta.jpg

40lt.jpg

55cz.jpg

 

Koncept trzeci:

10mk.jpg

26mu.jpg

45at.jpg

50fa.jpg

 

Chcialbym jeszcze zaznaczyc, ze rendery mialy jedynie na celu ukazac ksztalt obiektow w przestrzeni, totez sa tak biedne graficznie. Pozatym dolaczone byly do szkicow, wiec i forma renderow miala byc z zasady szkicowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieki wielkie za mile przyjecie. :)

 

Zapowiedziane wczesniej siatki (nic szczegolnego tak naprawde):

nowysiatka14mt.jpg

nowysiatka28fw.jpg

nowysiatka30ts.jpg

nowysiatka44ho.jpg

nowysiatka57hv.jpg

nowysiatka63zc.jpg

 

I siatka wewnetrznej czesci kontaktu (jednego, bo wszystke roznia sie tylko nieznacznie):

nowysiatka73gd.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zakladam ze dales MS x2, tak ? Zeby ten chamfer ladnie wychodzil i zeby zaoszczedzic troche poly mozna dodac tu i owdzie kilka edge'ow.

Modele ladne, chociaz wydaje mi sie ze moze ciut za ostre te krawedzie w niektorych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci MS jest na 2, ale w drugim koncepcie by uzyskac ostrzejsze filety dalem 3. W niektorych elementach niema wogole MS'a, sa tylko podwijne chamfery. Krawedzie sa ostre bo tak chcial autor. Mialy byc takie jakie by wyszly przy tworzeniu matryc do odlewow. Ale ja sie na tym nie znam, to autor jest po wzornictwie przemyslowym. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sobie zadaje to pytanie, ale ktos z tej firmy zamawiajacej podal taki przyklad . Pewnie wieszaja sobie zupelnie kwadratowe, proste kontakty na sciany (tak jakby wsrod tych trzech propozycji takich niebylo).

A te kontakty sa dla klientow niszowych, czyli nie dla "ludu". Tak powiedzial zleceniodawca (oprocz tekstu z ludem) ;)

Pozatym, to sa projekty zrobione po trzech wczesniejszych propozycjach, ktore tez zostaly uznane za "niszowe". Czyli propozycji bylo 6, a te sa ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności