Strona 8 z 432 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 4315

Wątek: Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?

Member
    Awatar MatPat
    Podziękowania

Domyślnie Prezentacja w PowerPoint - HELP

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Czy może ktoś z was wie ile sobie liczą osoby przygotowujące prezentacje/slajdy w PowerPoincie? Ile moża wziąśc za coś takiego?

Do złożenia, tekst trochę zdjęc i innych pierdół. Ile za taką usługę można wziąść $$$?

Member

Podziękowania

Domyślnie Cennik

ja wiem że ten temat pewnie poruszany był ze 1000 razy ale mam question mam do wytłoczenia w 3d max profil okienny ile moge skasować swojego szefa jest to przekształcenie z 2d do 3d ??? nie wiem ile moge go za to skasować ??? mam dylemat? powiedział że może zapłacić duzo ale to jet pojecie wzgledne hmmmmmm. ???? help me ??

Member
    Awatar javor
    Podziękowania

Domyślnie

wow :] jeżeli dobrze zrozumiałem ... takie przekształcenie to 5 - 10 minut roboty i szef chce ci za to "dużo" zapłacić ???? kurcze ja też tak chce :D

Member
    Awatar Marcin
    Podziękowania

Domyślnie

jak to twoj staly pracodawca to wes duzo - malo = tak sobie

jak to przelotne zlecenie to bierz duzo ;]

Member
    Awatar Tomasz Kucharz
    Podziękowania

Domyślnie

Pamiętaj - nie bierzesz za czas pracy tylko za to że wiesz jak to zrobić

pozdro

Member
    Srebrna Galeria 2D Award
    Awatar geno7
    Podziękowania

Domyślnie

Ciekawy watek.Ja sobie pracuje jako zwykly robol w firmie produkcujnej i zarabiam 1500-2000 na lape.Grafika zajmuje sie amatorsko.Chcialbym w przyszlosci zarabiac na grafice, ale skad mam niby wziasc tyle kasy na oprogramowanie? wogole skad wy wszyscy macie legalne oprogramowanie.Wiekszosc z was to zwykli ludzie(i studenci) ciupajacy te pare groszy na zleceniach.No to jak to jest?

Member
    Srebrna Galeria 2D Award 1x Challenge Corner
    Awatar Marduk
    Podziękowania

Domyślnie

A zastanawiałeś się jak to jest z gościami, którzy jeżdżą na ścigaczach o pojemności silnika 1000cm ?? W większości są to podobni ludzie... to, że maja taki motocykl wcale nie musi oznaczać, ze mają dużo kasy... po prostu czasem to są "lata wyrzeczeń".
    Pozatym sporo osób zaczyna będąc jeszcze na utrzymaniu rodziców i czasem zdarza się, ze mają takiego ojca który zarabia te pare tysięcy + od czasu do czasu premia...

Member
    Srebrna Galeria 2D Award
    Awatar geno7
    Podziękowania

Domyślnie

lol. to ja tesh chce takiego tate.

Member
    Awatar Obywatel
    Podziękowania

Domyślnie

No no, widzę że prowadzę beztroskie, nieświadome życie 18latka i nie wiem w co się pakuje ;] Z tej rozmowy wynika, że początki grafika są trudne, a 2letni staż i tak nie gwarantuje przyzwoitej stałej płacy. Fajnie ;] Zawsze można przyjąć patriotyczną postawę: zarabiać kasę za granicą i przywozić ją tutaj.
    Codo zarządzania firmą, to faktycznie trzeba mieć takie predyspozycje. Ja nigdy nie lubiłem pracować z ludźmi (mowa tu oczywiście o jakiejś tam niepłatnej pracy np. w szkole), trzeba się uganiać, poganiać, duże nerwy itp. A w firmie to pewnie trzeba myśleć kogo tu zwolnić. Są tacy, co skrupułów nie mają, ja bym miał ;-)
    Zawinął się jeszcze wątek studiów. Wszyscy narzekają, no a może są jacyś przedstawiciele wydziału animacji z Łódzkiej Filmówki, i może chcieli by zabrać głos? To chyba nie może być nudne! ;-) No to się jeszcze zapytam: może ktoś widział moje prace, trudno byłoby mi się tam dostać?

Member
    Awatar Sharp
    Podziękowania

Domyślnie

ja mam takie pytanie jak bardzo w banzy CG liczy sie tytul jaki uzyskalo sie po skonczeniu szkoly wyzszej,inzynier albo magister... obecnie studiuje w polsko-japonskiej wyzszej szkole technik komputerowych,jako specjalizacja jest tam cos takiego jak animacja 3d ale do tego musze przejsc przez 2 lata programowania i jakis innych pierdol ktore tak naprawde mi sie nie przydadza jezeli chcialbym pracowac wlasnie gdzies w 3D.. Sprawa jest taka ze bardzo zainteresowal mnie nowy kierunek w warszawskiej szkole filmowej, efekty specjalne i animacja, jednak z tego co wiem jest to szkola policealna i tytulu po tym miec nie bede. Wiem ze liczy sie doswiadczenie itp,uwazam ze jesli przenioslbym sie do tej filmowki osiagnalbym wiecej z mojej dziedziny w krotszym czasie ale wlasnie pytanie czy pracodawca jesli chodzi o wynagrodzenie i ew awanse patrzy na tytuly czy bardziej na doswiadczenie i to ile siedze juz w tym wszytkim..(mi sie wydaje ze to drugie:))
    Stare chińskie przysłowie mówi: Jak nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie.

Uprawnienia umieszczania postów