Skocz do zawartości

Scena 3D: Takie Sobie Pomieszczenie


rooter

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac troche roboty jeszcze zostalo... Rendering w niskiej rozdzialce i niskiej jakosci oswietlenia, co zreszta widac po artefaktach. Ogolnie na tym etapie czekam na jakies sugestie co do samej kompozycji, kolorystyki, itd. No i oczywiscie opinie czy wogole cos z tego by bylo, czy szkoda mojego czasu... Samo oświetlenie ostatecznie bedzie wygladalo mniej wiecej tak, lecz, wiadomo, bedzie lepszej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to przepalenie przy wejsciu z lewej strony ? Efekt uboczny nowego i jeszcze niedopracowanego oswietlenia ;) rzuce tam troche cienia pozniej. No ale milo ze choc troche sie podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ale enviroment na biały daj ob wydaje mi sie niebieski i nie pasi do reszty no chyba że daltonista jestem ;) widać słabe ustawienia ale wiem że to nie końcowy efkt także 3.8/6 ;) - 5 to wybitne prace a o 6 to już nie pytaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, troszke wieksza wersja, lekkie zmiany. Oświetlenie dalej tylko takie żeby było. Popracuje troche teraz jeszcze nad tym, i niedługo wrzuce wersje z konkretniejszym oświetleniem, ale póki co, dalej czekam na opinie i krytykę :) Wszelkie pomysły w kwestii co zrobić żeby ten render był bardziej 'realny' mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne a nawet bardzo fajen ! Klimacik jak z alicji w krainie czarow :) Podobaja mi sie cholernie takie klimaty !

Co do bledow to nie wiem nie ma zadnych razacych no prucz tego ze scena jest jak zblurowana co to ma byc ??

A poza tym ( to tylko sugestia z mojej strony ) poszedl bym dalej w klimacie alicki i wywalil bym ta pilke i wstawil tam jakies schizowate zegarki swiecznieki (moga byc gadajace jak w pieknej i besti :P) ale jak bys mial isc w tym kierunku musial bys zmienic teksturki bo te nie pasowaly by do klimatu !

Co wiecej czekam na jakies postepy i zdecydowanie w ktorym kierunku pujdziesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ten pomysł z Alicją w krainie czarów bardzo ciekawy ! Ale, jeśli mam być szczery, nie chce mi się po prostu całej tej pracy przerabiać bo taki klimat by tego wymagał :/ I tak spooro czasu nad nią spedziłem, chce ją skończyć, jako pewien rodzaj wizualizacji, i zabrać się za następną pracę- pomysł mniej wiecej mam. A jak dobrze pójdzie to bardzo możliwe że bedzie to coś właśnie w stylu Alicji W krainie czarów ! :-) Dzieki BigBird za podpowiedź :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło że sie podoba :-) Fanem Władcy ? Owszem, zawsze byłem pełen podziwu dla J.R.R.'a i Trylogii jaką stworzył. Jednakże ta pracka nie miała do tego nawiązywać. (Wiem wiem, okrągłe okno :-) ) jednak jakby tak nadtym pomyśleć to chyba wiem jaka będzie moja następna pracka.. hah ! ;] dzięki za podsunięcie pomysłu !! Jak tylko to skończe i będe miał jakieś renderki do pokazania znastępnej pracki, to wrzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności