Skocz do zawartości

postac 3d: ecorshe


h4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

osssssssssssssssssssssssssssssssssstre :D no h4sh kosisz jak nic. Skąd taki pomysł na podtrzymanie rzeźby ? Może z jakiegoś źródła ? możesz coś powiedzieć na tem temat ?

 

dodaj do tematu "3D: rzeźba:" i będzie już w ogóle super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryla glowy jest jest ok, tylko ze to czaszka z samym nosem i paroma miesniami, bez szczegolow....

pomysl taki bo to projekt szkolny wszyscy tu takie robimy. Stad tez pomysl na podtrzymanie, to standard.

 

acha, btw to ma metr w wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego wy to robicie? z gliny? tylko sie nie smiejcie nei znam sie na tym :P, jakie sa tego rozmiary? ile cie kosztowalo stworzenie takiego modelu? (koszt materialu)

 

Fahowa sprawa, chtnie bym sobie takie cos sprobowal zrobic:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione z plasteliny, skala 1:2, okolo 7 (?) bryl plasteliny zeszlo, wiec $45 ?

predator? cos z glowa nie tak? Ona nie ma detali tylko bryla czaszki i nos, bo to mi potrzebne do referek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajny modelik - ale nie jestem przekonany co do niektorych proporcji- chodzi mi glownie o rece-wydaje mi sie ze sa za dlugie, albo to model kogos kto cale zycie (szczegolnie czesc zycia za mlodu) naginal z jakimis ciezarami (waidra z woda ? :) ) - zazwyczaj u normalnych ludzi dlonie zaczynaja sie na wysokosci krocza/ tuz pod posladkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmm na lekcjach "studium anatomi"? :), poza tym to czlowiek a nie "Weszyciel" (smart'a), gdzie mozna sobie wymyslac anatomie...no i wkoncu to WIP czyli uwagi dotyczace poprawek (jeszcze) mile widziane :)... a sama pracka jest swietna, wiec fajnie zeby all bylo right :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności