Skocz do zawartości

Moment Krytyczny: "O czym chciales z nami porozmawiac, Synu?!"


Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynam jeszcze raz...

 

tytuł: "O czym chciałeś z nami porozmawiać, Synu?"

 

Szkic w zalaczniku.

 

Tym razem chce zrobic wszystko w 3d, bez duzej ilosci podmalowek. Moze czegos sie naucze. God speed!

 

I prosze mi nie mowic, ze i tak nie skoncze, bo napedza mnie chec skasowania Marcinowi VRaya sprzed nosa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to teraz ja ;] :

 

Ha! you wish ;]

 

btw. fajny concept ;] tak zeby jeszcze ta panienka(edit = transwestyta) trzymala test ciązowy(edit = to zdanie tez juz nei jest aktualne) w jednej rece ;]

 

---Edit---

 

łups ;] nie przeczytalem tematu ;] Aniu masz racje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy.

 

Nie bawilem sie niestety w concepty i postawilem na spontan, co zemscilo sie na mnie okrutnie.

Po naszkicowaniu model_sheeta (zał. 1), zabralem sie za modelowanie, ale okazalo sie, ze to co mi sie podobalo w 2d juz tak dobrze w przestrzeni nie wyglada. Poza tym przegialem z ostrymi krawedziami, ktore chcialem wprowadzic (zał. 2).

 

Dlatego przerobilem model: zdjalem krawedzie na kosciach policzkowych, zmienilem nos i brode (zał. 3). Oczywiscie leb nie jest jeszcze skonczony (uszy, powieki, drobne poprawki).

 

Na koniec mala symulacja mejkapu w Photoshopie (zał. 4). GLAMOUR! ;)))

 

Pozdro i dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie odwrotnie - wersja 3d bardziej mi się podoba od 2d - piekny model ! z charakterem. Nosek i oczka są śliczne - ale może jakieś kościste biodra by się jej przydały ? no chyba że to transwestyta ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna ta brzydka pani, ale czemu ona nie ma piersi. Dobra, w sumie to jej nic juz nie pomoze.

 

tez sie na tym przylapalem ... i nie przeczytalem tematu uwaznie ... ;]

 

moze warto napisac dokladnie ze to nie pani a syn-transwestyta ktorego czeka rozmowa ze starymi ;]

 

Nervus - moze jakies wlosy na nogach ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeeeeeee czadu :DDDDPPPP wystrzelona w kosmos o ja cie przepraszam normalnie powalka. uwielbiam pojechane pomysly zreszta wole genialny pomysl od hiper dokladnego modelu :D fajnie ze jest jeszcze kilka OSUP KTURE LUBIOM CHÓMOR :P trzymam kciuki :D i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat dziewczyna z silnikiem w ogole nie pasuje do Twojej analogii ;)

 

A wracajac - jak juz sie otrzasne z szoku pokoncertowego to wrzuce modelik, ktory w poniedzialek podlubalem. Na razie mi sie nie chce, bo slucham In the Name of Love i Vertigo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotka przerwa, robota w tle...

Jutro wrzuce apdajta, bo dzis zapomnialem zabrac z domu.

 

A z innych newsow to to, ze Marcin dolaczyl do mojego teamu. Jego zadaniem bedzie stworzenie pokoju, mebelkow i sliczne, powalajace wyrenderowanie calosci ;>

Razem poprowadzimy te bitwe wprost na podjum ;>

 

Pozdro

 

P.S. Jak ja nie znosze modelowania... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności