Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: Odmiana Druga


Rekomendowane odpowiedzi

:) biore juz udzial w 2D ale ze nigdy nie doprowadzilem zadnego projektu do konca - moge rownie dobrze nie miec skonczonych 2 projektow:P

 

Odmiana Druga to opowiadanie Philipa K. Dicka, wystepuja w nim 3 odmiany machin bojowych - kto czytal ten wie - kto nie ten, mam nadzieje, bedzie mogl sie zapoznac z nimi w tym watku (niezaleznie polecam lekture).

 

Po weekendzie mam nadzieje zamiescic pierwsze szkice, ktore beda referkami do zbudowania modeli, koncowa scena w opowiadaniu jest krytyczna dla glownego bohatera - ale nie wiem czy to akurat ja przedstawie - byc moze jakąs wczesniejszą scenę z pola walki tak aby pokazac wszystkie odmiany 'maszyn'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no to mam pirszy szkicek - gwizdnalem tablet z roboty na weekend :)

 

opis: jest to robot odmiany pierwszej, oznaczenie kodowe O-I, ranny żołnierz

 

i krotki cytacik: "To jest Odmiana Pierwsza. Ranny Żołnierz. [...] Odmiana Pierwsza wykończyła całe nasze północne skrzydło - powiedział Rudi - Dużo czasu upłyneło, zanim ktoś się wogóle zorientował. [...]

Spodziewaliśmy się maszyn..."

 

ps: kiedy sprawdzalem w sieci oryginalne nazwy - okazalo sie ze nakrecono film na bazie tego opowiadanka - 'screamers' 1995 - nawet go widzialem - raczej slaby :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz u mnie duzego plusa za inspiracje P.K. Dickiem :) (akutalnie czytam "3 stygmaty Palmera Eldritcha"),

opowiadania "odmiana druga" nie czytałem (mozesz napisac w jakim zbiorze opowiadan sie znajduje?) ale widzialem film - w sumie słaby z jeszcze gorszymi efektami specjalnymi (stosowanie animacji poklatkowej w '95 to juz lekkie przegięcie).

czekam niecierpliwie na jakieś pierwsze renderki! 3maj sie i powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności