Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: Mecha-Maggot


Rekomendowane odpowiedzi

OPIS:

Mecha-maggot to przedstawiciel jednej z wielu obcych, wojowniczych cywilizacji. Właśnie wylądował na kolejnej planecie, gdzie uda się na polowanie. W polowaniu często korzysta z wielu najnowszych zdobyczy swej cywilizacji – aczkolwiek nie zawsze. Czasem, podobnie jak Predator, za broń służy mu jedynie broń biała, jak np. włócznia, co ma wyrównać szanse między nim a potencjalnym przeciwnikiem.

 

Za pomysł posłużył mi ten rysunek: http://www.summoner2.com/images/artwork/mechamaggot.jpg

Zdjęcie użyte przy tworzeniu tekstur: http://www.mkk3a.republika.pl/MM_Metal_wzor.jpg

Software: 3dsmax 5.0, V-ray oraz Photoshop 7.0.

 

Finalny render:

[Mecha-maggot].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm, z tego co piszecie to wnioskuje, że nie przeczytaliscie notki w pierwszym poscie - koncept nie jest moj, żeby później nie było :)

a ponizej obiecane renderki: na pierwszy ogien poszły nogi. zamierzam nieco zmienic palec wewnętrzny (za bardzo przypomina kciuk) i powiększyć nieco główną część stopy (wydaje się troche za mała w porównaniu do palców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim przydaloby sie cos co sprawiloby ze bylaby to maszyna bojowa a nie protezy dla zielonego pedraka... no oczywiscie zawsze mozna powiedziec ze ten glut ma jakies super zdolnosci psi... tak czy inaczej model piekny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

to bedzie dobre ale jabym dał nie działka tylko jakieś ostre kończynki coby ładnie siekały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZiBi_PL - zdecydowałem sie na pewien rodzaj osłonki, cos w stylu pola siłowego, no ale mniejsza o nazwe, co do czułków to będą pozniej, jakos zapomnialem o nich

sir_Bols - zdolnosci psu nie przewiduje, zresztą ciezko by było je narysować :)

zamierzam go zaopatrzyc w jakąś broń

styczny - tez juz myslalem o tym, zeby nie dawac mu zadnej futurystycznej broni, bedzie miał co najwyzej bron białą, choc jeszcze nie wiem dokladnie jaką (najbardziej sie zastanawiałem nad włocznią i czymś w rodzaja wristblade Predatora)

Leru - teksturka robaka jest na razie dosc prowizoryczna, materiały cały czas w fazie tworzenia

RA - w jakim sensie niemiły? mi cos sie nie udało czy na koncepcie tez tak wygląda? poza tym on jest BOJOWY wiec moze miec taki grymas na twarzy

 

na razie mam mniej wiecej taki pomysł na scenke: tło jakies pustynne (cos w tym stylu, jak na załaczniku), 2 stworki na pierwszym planie, jeden lezy na ziemi, a drugi mierzy do niego z jakiejs broni (białej broni). Co Wy na to?

 

otwarty tez jestem na propozycje, z jakim materiało zrobic nieorganiczne elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie - w przypadku modelingu nie ma się o co przyczepić, natomiast tekstura robaka jest i tak robcza jak sam powiedziałeś więc... czekam na dalsze postępy!

 

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asfalton - nie za bardzo rozumiem, o co chodzi z tymi plamkami... :/

 

juz dosyc dawno nie dawałem update'ów - w miedzyczasie przerzuciłem sie ze scanline'a na v-raya i musiałem robic od nowa wszystkie materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, okazało się ze mnie nominowali, więc mnie to trochę zmotywowało do kontynuowania tej pracy. w sumie już dosyć dawno miałem jakieś apdejty, ale modeluję na innym kompie, a neta mam na innym (i są oddalone od siebie o kilka km). no ale koniec tego gadania - obejrzyjcie renderki i komentujcie (wiem że jeszcze muszę wyregulować DOF oraz poprawić materiały włoczni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności