Skocz do zawartości

Maszyny Bojowe: "Operacja Old City"


Rekomendowane odpowiedzi

Celem stworzenia tego autorskiego projektu graficznego była próba ukazania oblężonego miasta przez technicznie zaawansowane maszyny/pojazdy załogowe w sumie skupiłem się na drobnym fragmencie miasta. Całość utrzymana w klimatach sf, duzo mroku, zgliszcz itp

Projekt jest wykonany przy pomocy programu Photoshop i Painter + tablet graficzny Wacom.

 

Mariusz Kula

 

MaszynyBojowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo podobaja mi sie te volumowe swiatelka... robiles je w peesie? mogłbys zdradzić jak? :) kurde tak na nie patrze i niewiem czy smudgeowales czy nie :P Moze poprostu jakis miękki pendzel. Hyh niewiem ale fajne, zapowiada sie ciekawie i character też jest, powodzenia w bitwie i żeby zapału niezabrakło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prawdziwi gracze pojawiają się na koniec takich imprez" - nie koniecznie... , po prostu pod koniec to wszystko przybiera inną formę i łatwiej stwierdzić kto wymiata, a kto nie, bo prace są w innej "fazie produkcji"...

 

"cholera... trzeba bylo go zjechac, to by sie wycofal i nagrody byloby latwiej zdobyc :/" - jesli będziesz myslał o nagrodach jako o głównym celu, to raczej wątpliwe szanse ... po prostu nie tedy droga... jeśli twoja praca będzie naprawdę dobra, to w tedy przyjdą i laury... i na tym trzeba się skupić... zeby praca była jak najlepsza i jakoś Cię prezentowała...

I nawet jesli np. moje umiejętnosci w chwili obecnej nie wystarczą, żeby coś tam zdobyć, to jednak może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja panoramiczna jest calkiem ok, pod warunkiem jednak ze na koncu dolozysz letterboxa ;) tak pozatym fajnie Ci to idzie, sugerowałbym troche więcej detalu na tym pierwszoplanowym statku [czy co to tam :) ] jakiś grebbling byłby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie chodzi o takie male wypustki, różnego typu, imitujace zaawansowaną technologie ;) bardzo czesto to mozna w roznych filmach sf spotkac na poszyciach statkow kosmicznych. Niewiedziałem jak to inaczej nazwazć, wogóle niewiem czy to ma jakąś inna nazwę :)

 

http://images.amazon.com/images/P/B00020LZ6Q.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

http://www.irananimation.com/images/3D/Mohsen_Omidi_greeble1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaszynyBojowe07.jpg

 

Ciągle szukam właściwej scenerii, mysle że ten zaznaczony kierunek zwiększa dramaturgie całości, co do wyglądu "bąbki" to prawda jest jeszcze mocno nie okreslona. Mam nadzieje że z czasem nabierze konkretnych kształtów, podobnie jak cała praca. Na razie tyle jak by komuś się chciało napisać co o tym myśli i jak ten obrazek ma się do poprzednich będe bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat. Podobaja mi sie swiatla widoczne w tym dymie. Zcieniuj ladnie te kule bo sa plaskie, dodaj im odblaskow wkoncu tam duzo tego fajnego swiatla ;) i wydluzylbym te poswiaty w tych dalszych kulach.

Zmierzasz w dobra strone.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na budynkach moze metalowe schody ewakuacyjne, albo jakies retro elewacje... zrezygnowałbym z bezosobowych wieżowców które nic nie wnoszą, pociągnij może w te stylowe kamieniczki, jesli o scenerie chodzi :) pozatym super idzie :)

 

 

[cut]

acha... i odwagi z barwami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za gruby brush na fakturach gdzie odbija się światło. Snopy świała w poprzedniej wersji były lepsze, subtelniejsze i bardziej zadymione ale przez to bardziej realistyczne i klimatyczne. Kombinuj, bo w takiej kolorystyce można naprawdę wiele fajnych rzeczy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombki choinkowe z kosmosu!... :D

 

nie wiem czemu, ten blok po prawej wydaje mi się mieć z metr grubości :) popraw tam perspektywę, jak ci się chce, to niech światło ze statków wpada przez okna w lewej (naszej lewej) ścianie... no i mgła, jak już ktoś pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysl. Fajny kadr choc moze nieco ciasny. Niezle zapowiadajace sie kolorowanie. Troche brakuje cieplejszych barw. Poza tym zrobienie wszystkich "snopow" swiatla takiej samej intensywnosci splaszczylo obrazek.

 

Podoba mi sie generalnie. Jedna z ciekawszych prac.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności