Skocz do zawartości

Monitor 19\"


Gość SmooG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Chcę kupić dobry monitor 19-calowy do 2000 zł. Głównie do pracy w maxie. Co polecacie? Może Philips 109P40 lub Iiyama HM903DT (ciekawe czy jest wersja bez głośników?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mam 19\" Samsunga 955 DF jestem z niego bardzo zadowolony natomiast w najbliższym czasie planuje wymienić na 19\" Mitsubishi. Powodem wymiany jest niska częstotliwość odświeżania w rozdzielczości w której pracuje: 1280 x 1024 75Hz - - - - - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja pracuje na moniorze samsung syncmaster 959nf calkiem przyzwoity odswiezanie przy 1600/1200 85Hz

koszt to okolo 1500 brutto

a prywatnie mam hyundaia Q910 odswiezanie takie jak samsung ale cena przyjemna bo okolo1000, mam go jakies 10 miesiecy i chodzi zobaczymy jak dlugo

pozdrawiam V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Karawan

stosunek cena/jakosc to mi sei z komputer swiatem kojarzy, tą bardzo cienka gazetka..

 

to nie opinia z KŚ tylko moja po obejrzeniu jakieś pól roku temu naprawdę sporej liczby monitorów, samsung 959nf to b. dobry wybór jeżeli chce sie wydać poniżej 2000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samsung 959nf, trochę danych :

 

Przekątna : 19 cali Typ maski : kineskop DynaFlat Obszar widzialny : 18 cali Plamka : 0,24 Częstotliwość pozioma, KHz : 30-110 Częstotliwość pionowa, Hz : 50-160 Rozdzielczość maksymalna : 1920x1440 Rozdzielczość zalecana : 1280x1024 Odświeżanie (Hz) 1280x1024 : 85 Odświeżanie (Hz) 1600x1200 : 85 Odświeżanie (Hz) 1920x1440 : 73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Belinea mieszane uczucia mialem kiedys 15\" czesciej mi sie psul niz dyskietka 3,5\" :> powaga jak nie cos z kineskopem to sie sam wylaczal masakra :| ale to stare dzieje teraz mam 15\" daytek deawoo jestem zadowolony :)

 

Chociaz to nie zadne 19\" ale moze kiedys wymienie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy rozmawiacie? Belinea, Deawoo...i jeszcze 15\"

Od roku pracuję na iiYama HM903DT. Monitor taki, że paluszki lizać. No i te warunki gwarancyjne, mało która firma takie oferuje. Wersja bez głośników jest, ale z niższymi parametrami.

Pozdrawiam wszystkich miłośników iiYamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Flatrona F900P i oczy sie nie męczą w 3DS chodzi super niema zbędnego przesuwania okien np. modifier list.

1280 x 1024 100Hz to optymalna rozdielczość dla 19”

Monitor ten kosztuje 1280 zł a za zaoszczędzone 720zł dokup sobie Ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności