Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Awaryjne ladowanie"


Rekomendowane odpowiedzi

Critical moment:"Emergency landing"

 

The scene pictures a spaceship, which due to systems malfunction is not able to reach the set landing destination. Despite the crew`s efforts the spaceship malfunction leads to a catastrophy. The spaceship crashes into buildings

 

 

Wieksza wersja:

http://img424.imageshack.us/img424/9474/awaryjne2rz.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

laduje tam spory statek kosmiczny czy cos takiego...mozna by uznac, ze w zalozeniu jest to zwiazane z "Sin thrower", niech bedzie, ze to ten statek, ktory w tamtej pracy zestrzeliwuje dzialo, pech chcial, ze statek dolecial az do miasta, ktore na tamtej pracy widac na horyzoncie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kolory, wiem, ze narazie straszy ale ja tak wlasnie dziwnie dzialam, ze najpierw ostre kolory nakladam dopiero pozniej nad tym pracuje. Najchetniej bym tego wogule nie pokazywal w tym stanie no ale coz;) postaram sie jak najszybciej wrzucic juz wypracowana kolorystyke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update: narazie troszke ciemno, to dlatego, ze chce przedstawic pogode taka, jak po silnej buzy, ciemne chmury ostro oswietlone przez slonce itp. wiec ciemno, bo swiatla jeszcze nie ma (teczy nie bedzie;P)...uprzedzam ewentualne pytanie: statek strasznie wolno spadal, dlatego zanim z pracy "Sin thrower" dolecial do tej pogoda zdazyla sie diametralnie zmienic^^

Jak to mi troszke zbrzydnie znow na chwile wroce do tematu maszyny bojowej i sfinalizuje poprzedni projekt.

PS. juz czuje, ze na w miare sensowne przedstawienie tej eksplozji strace duzo wiecej energii niz mam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry, dynamiczny kadr - dodatkowo "przekręcenie kamery" podkreśla dynamike. Praca fajnie się zmienia ze szkicu w digital painting - jeżeli jakaś sugestia to może ta, by mniej się teraz trzymać szkicu ołówkowego a bardziej "odważniej" tworzyć na nim i będzie niezły digital art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update..popszedni jest zbyt monotonny i mdły kolorystycznie, ten znow za ostry troche. Bede chyba szukal czegos pomiedzy tymi dwoma ostatnimi. Za niebo i statek wogule sie jeszcze nie zabralem bo morduje sie z wybuchem..i nie moge konca dojsc, bo jak posiedze nad nim chwile, to i tak zaraz do punktu wyjscia wracam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się dzieje w tym projekcie, zastanowił bym się nad ludkiem na pierwszym planie. Chodzi mi o to żeby go dokładnie określić czy jest olbrzymem w stosumku do innych ludzi czy też jest to spowodowane perspektywą. ale generalnie pracka bardzo fajna - przedewszystkim mega dynamiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dynamicznie, kolorowo... tylko ten przerośnięty masaj nie teges :) Lepiej dodać troche takich ludzików jak te z tyłu, albo jakąś ulicę, parking czy jakiś obiekt małej architektury i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze:) do uwag oczywiscie sie zastosuje. Ludzmi (i wieksza ich iloscia) zajme sie na samym koncu. BeLiAL: masaj juz lepiej chyba wyglada(?) Simple_man: no jak ma na twoim pulpicie wyladowac, to obiecuje, ze bede sie staral najlepiej jak potrafie:D

Nie mialem czasu przez ost. 2 dni za bardzo ale to juz przeszlosc wiec wracam do pracy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola, maly update, wszystkie kierunki wczesniej szly w prawo, chcialem, zeby byl tez jakis element zwrocony w lewo i dodalem taki most, jest tylko zaszkicowany bo nie wiem czy to dobry pomysl, zeby on tam byl. Licze na to, ze mi powiecie, czy dobry;D jeszcze niebo nieco zmienilem (zeby troche odejsc od tej monotonii kolorystyki), jesli z tym wszystkim w zlym kierunku poszedlem to mowcie!

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca naprawde dobra,jedyny minus,oczywiście w moim mniemańu.To brak konkretnego pierwszego planu,niewiem?Może gdyby dać z przodu wyrażną postać uciekającą przed katastrofą.Bo oglądając prace w obecnym stanie, myśle sobie-Wybuch ekstra,ale to drugi

plan(przynajmniej ja to tak odbieram)a gdzie pierwszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności