Skocz do zawartości

moment krytyczny: absint minded friend


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po raz pierwszy w bitwie;)

tutaj momentem krytycznym bedzie przenikanie swiata odrealnionego w mieszkanie malej dziewczynki, ktora wlasnie spozywa absynt. Poki co mam juz pelna wizje sceny, ale powiedzmy ze nie chce zdradzac wszytskiego. w trakcie duzo sie wyjasni;) Do tej pory zrobilem prawie caly model malej dziewczynki. oto on:

 

[noimage]

 

jeszcze bede nad nim pracowal;)

c&c are welcomed:)

 

edit: heh, wyglada na to ze podczas mojej nieobecnosci padla firma hostingowa w ktorej mialem serwer:/ stad znikniecie wszystkich obrazkow.. no to na razie wrzuce to co jest do tej pory..

 

 

edit2: juz ok

 

 

_________________

 

wersja finalna:

amf_final_small.jpg

 

i link do wersji 1500x1262

click

 

dziekuje za uwage;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W kraju mozna kupić absynt ale bez jednego składnika, najwazniejszego który dostępny jest w czechach a w polsce zakazany no i otrzymujemy poprostu mocną wódę dlatego zadnych halunów czy cuś wiem bo piłem:P. W makro chyba sprzedają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nie tylko ja od razu pomyslale o Alicji w krainie czarów (konkretnie mialem na mysli gre, bo tam wyglada dosyc podobnie)

co do absyntu, to nie jest to przpadkiem ten napoj, ktory był w filmie 'eurotrip'? (jesli oczywiscie ktos widział ten film...)

 

scenka moze byc bardzo klimatyczna i mam nadzieje ze taka bedzie, tylko tez nie przesadz z mrokiem w pomieszczeniu

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze:)

 

skojarzenia z alicja jak najbardziej na miejscu;) szczegolnie ze ten "drugi swiat" bedzie przenikal do pokoju poprzez lustro;) a co do absyntu to polecam teledysk nin - perfect drug

RA, Simple_man, Falcrum -> czolo to kwestia przesuniecia paru wierzcholkow;) oczywiscie ze poprawie..

Simple_man -> watek widzialem - swietny jest:)

mkk3a -> nie zamierzam robic mrocznego wnetrza;) pracka ma byc nie tyle mroczna co psychodeliczna;)

cya soon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynka jest mroczna nie da sie ukryć o wręcz gotycka a co do filmów z absyntem to w wywiadzie z wampirem lestat myślał że dwa bliźniaki z których się napił były napojone absyntem a one były martwe. W sumie atak wampira to też mógłbyb yć moment krytyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec malej dziewczynce urosly raczki i nozki, wiec postanowila zasiasc w wygodnym, acz za duzym fotelu;)

 

r01.jpg

 

i nawet glowka sie jej wyprostowala;) tekstury wstepne, render poki co na scanlinie;)

Ania -> tytul rzeczywiscie sparafrazowany z moloko;) ot: ostatnio bylem na koncercie roisin - swietny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny klimat sie zapowiada-wiem ze to probne rendery ale skoro dales juz jakies materialy to powiem ze siakies dziwne - ogolnie model mi sie podoba - no moze ta sukienka powyzej falbanek jakas zbyt gladko ulozona-albo juz zle mi z oczu patrzy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche pracy nad otoczeniem, troche nad oswietleniem, czyli lacznie nad klimatem;) "portalem" miedzy swiatem realnym a tym narkotycznym ma byc lustro wiszace za dziewczynka..

 

r04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeling bez zarzutu, jednakże popracowałbym troszkę na teksturami tzn moja rada jest byś zrobił tekstury robione pod konkretny obiekt, a nie dawał tzw "uniwersalnych" np. rama lustra raczej nie jest wycinana z jednego kawałka drewna tylko składana z paru listw toteż linie na drewnie powinny iść na pionowych listwach w pionie, a na poziomych w poziomie. Klimat na razie jest bardzo dobrze uchwycony, jednakże zastanowiłbym się nad kadrowaniem - może to po prostu moje widzimisię :) ale może lepiej by było gdyby postać nie była w centrum kadru? (w sumie sam nie jestem ekspertem :) )

Tak czy owak jest to bardzo dobry początek i w ciągu tych 3 miesięcy pewnie się jeszcze lepiej rozwinie.

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTooRo -> kadrowanie bede zmienial, ale dopiero jak sie pojawi ten swiat "zewnetrzny".. ale raczej pozostawie dziewcze w centrum aby stworzyc wrazenie ze jest ona "pochlaniana"..ale to sie jeszcze okaze;)

tekstura na ramie jest tym samym co podloga, po prostu skonczyly mi sie wolne sloty na tekstury;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie konczą sloty, to użyj multisub materiał.

zastanowiłabym się nad światłem, co prawda cień dziewczynki na oparciu fotela jest jak najbardziej na miejscu, ale na dywanie widać gdzie jest spot i gdzie się kończy, myślę że trzeba by to jakoś ominąć, tym bardziej że ostry cień fotela gryzie się z miękkim zakonczeniem spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania ma rację, daj area lighty zamiast światełek punktiwych/spotów i będzie dobrze, cienie się rozpłyną i będzie bardziej klimatycznie.

Jeśli tak zostawisz sprawę ujęcia to na pewno nie będzie można zrozumieć o co w scenie chodzi bez tłumaczeń autora. Radzę popracować nad kompozycją.

powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek "wściekła" zieleń to jest to co się łączy z Absyntem nie zły klimacik. Tylko czemu zmuszasz tą dziwczynkę do picia. Czy to jest odzwierciedlenie upadku wartości moralnych teraźniejszej młodzierzy, abstrchowany od rzeczywistości współczesnej a za to nawiązujący do degrengolady kulturowej społeczeństwa niemieckiego z okresu II WŚ. :)

bardzo very nice, znaczy się dopsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze lepiej by było gdyby nie dotykała nogami podłogi jak siedzi na fotelu, zeby mogła sobie nimi dyndać swobodnie. wtedy było by lepiej widać kontrast między tym jak młodociana jeszcze jest a co pociąga z kielicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, Salvator -> ale tam jest swieczka;)

 

r06s.jpg

 

tylko nie krzyczcie za tego lensa dodanego w shopku, bedzie plomien i jakis sensowny glow..

Valery -> nogi sa nad ziemia, moze teraz bedzie to widac, pozniej jej jeszcze te nozki powyginam fikusnie;)

a tu jeszcze link do wiekszej wersji:

click

dzieki za komentarze:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowa przerwa w pracy wynikajaca z przeprowadzki;) jak dobrze pojdzie to jutro zabieram sie za to z powrotem.

hkropinski -> thx. poki co ten "plomien" to lens flare dodany w shopku, docelowo bedzie ladniej;)

Futro -> cos nie tak bo narzucilem noisa. po co - to sie pozniej okaze;) model - nie mam pojecia, pierwszy lepszy ktory wyrzucily google;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca baaaaardzo mi sie podoba...uwilebiam takie klimaty więc masz we mnie kibica. Jedna rzecz mnie razi, własciwie taki niuans ale powiem, a noż stwerdzisz ze moze warto poprawić docelowo - te bufiaste naramienniki (czy jak to tam nazwać) za bardzo konkurują z twarzą... powinieneś je leciutko przyciemnić, żeby na plan pierwszy wyszła twarz....to tyle...pozdraiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze ale wypas, czyzby pomysl przyszedl po absynciq :] zrób bardziej jasną skóre, i te falbanki caly czas przypominaja mi palce :/, ogladnij sobie "z piekla rodem" z deepem i jak tam koles robil sobie absynt :] i wstaw to w scene,

muglbys jescze dolozyc zjawy kolo niej jedna "dobrą" drugą "złą", albo w bardziej kreskuwkowych kolorach ala shrek ,a po polskim absyncie sa tylko fajne sny i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze:)

 

Valery - i tak i nie;) tak, bo rzeczywiscie te drzewka beda czescia zewnetrznego swiata, nie - bo lustra juz nie ma;)

bojar - dzieki:)

 

a tu pierwsze proby laczenia tego w calosc (oczywiscie to jeszcze nie koniec czesci zewnetrznej;))

e07.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, juz sie nie zalapie, no ale trudno - skoncze dla wlasnej satysfakcji..

szczegoly odnosnie tego co sie tu stalo sa w pierwszym watku..a tymczasem wrzucam renderek mad-hattera, ktory to bedzie wychodzil z lustra zeby zlapac dziewczynke. jeszcze nieotexturowany;)

wrocilem do koncepcji z lustrem, i tak juz zostanie do konca..

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności