Skocz do zawartości

Moment krytyczny : "Proza życia"


Rekomendowane odpowiedzi

Moment krytyczny...

chciałem ukazać coś, co wisi na ostrzu noża... coś w czasie co zada chwila wybuchnie... to ten ulotny moment, zatrzymanie w czasie. Dodatkowo założyłem, że ciekawe będzie ukazanie tego, co krytyczne w nas... wybrałem kobietę. Kolejnym celem było przełożenie jej emocji na obraz w dość zdecydowany sposób a jednocześnie z odrobiną humoru.

.............................................................

Critical moment...

 

I wanted to show something fragile, that hangs on the edge of the knife... something that is going to explode in a second... it's that critical moment, that hold in time. I decided to show something emotional... something critical inside a women. Another goal was to transfer her emotions in a quite rough way and give a bit of humore to all of this.

 

Photoshop.

No references.

No photos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...o chyba powoli zaczyna wpadać ta elita o której mówił Misiekhc ;)

...szczerze mówiąc kojarze tylko twoje speedy, które były na niezłym poziomie (co rusz rekomendacja)... pozatym dwa wyróżnienia w poprzednich edycjach... zaobaczymy jak będzie z tą pracą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna scenka ! będzie rzeźnia ;) czy nie powineneś dołączyć tego obrazka również w 1 wątku ? pojawiłaby Ci się wtedy miniaturka w głównym wątku ;) pozdrawiam i mam nadzieję że nie dostanę banana za pouczanie moderatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podprowadzilem Ci radzik? yyy... sorki. Gdzie jest Twoj post z bitwy? nie zrobilem tego specjalnie...

mam nadzieje ze jeszcze dzis update sie pojawi :)

 

Na razie jest w głowie :) Wrzucę na początku sierpnia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to radziku! Chyba jestem telepatą :D A może to było tak, że to Ty mi podebrałeś temat łotrze?! hehe! :)

 

Spoko... totalny luzik :) Możeby trzaskać prace jakoś tam zbliżone do siebie... mi to nie będzie przeszkadzało ani ani, więc wal jak w dym :) POWODZENIA!

 

 

Dzięki Jimmy za kciukole :) Przyda się zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń... to, że temat akurat jest zbliżony (całkowity przypadek! > nie znałem tamtego, zatytuawanego "Proza śmierci") Nie oznacza, że to jest podkradanie pomysłu... bo z tamtą pracą nie ma to nic wspólnego. Pomysł narodził się w mojej głowie i wszelka zbieżność nazwy wątku jest całkowitym przypadkiem... ale dzięki za Twoją czujność :)

 

Reszczie dziękuję za wsparcie i dobre słowa :) cieszę się, że coś tam widać z tych moich nerwowych bazgrołków i że waszym zdaniem jest szansa, że coś się z tego wykluje :) To budujące... :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie musisz sie tlumaczyc, tak pytalem, przeciez Cie nie zbanuje;)... a jak tam ten ludek co sika:) wskoczyl na ta lampe? nie ale ciekawie to wyglada, jesli skonczysz to (3mam kciuki:)) to masz szanse na jakies miejsce, nawet jesli nie 1 to w czolowce mozesz byc, przynajmniej ja tak mysle. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwowych bazgrołków? Moim zdaniem to jest rewelka, no ale poczekam jak to się dalej rozegra. Z mojej strony tylko jedno ale. Coś się powinno zadziać z głową, powinna zareagować na wysiłki smarkacza,poddać się im lub przeciwdziałać.

Pozostaje tylko życzyć powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u Ciebie tez lampka dynda :) fajno :) nawet podobne klimaty nam sie przytrafily :) Dzieciaki wariuja :) tylko nastroj zupelnie inny... powozdenia Tomur

 

Co do lampy Aniu, to czasami lampy maja taki druciany luk, za ktory mozna zlapac i obnizyc lampe... zapewne spotkalas sie czyms tkaim... jest to mocowane od dolu przy kloszu... na szkicu widac jak bobas sie tego trzyma :)

na finalenej pracy nie bedzie watpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Pieknie Kris sympatyczny klimacik i super swiatlo jak narazie :D Jezeli mialbym sie do czegos koniecznie przyczepic ( a nie odmowie sobie tej przyjemnosci ;) ) to do kadru..hmm jakby to powiedziec uklad sceny jest taki idealny, dokladnie wywazony moze troche za perfekcyjny, bardzo wiele sie dzieje na bardzo malej przestrzeni choc moze wlasnie dzieki temu widz jest tak samo przytloczony jak Twoja bohaterka....e takie moje zawracanie glowy zebys nie popadl w samozachwyt :P a tak calkiem na powaznie jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Pieknie Kris sympatyczny klimacik i super swiatlo jak narazie :D Jezeli mialbym sie do czegos koniecznie przyczepic ( a nie odmowie sobie tej przyjemnosci ;) ) to do kadru..hmm jakby to powiedziec uklad sceny jest taki idealny, dokladnie wywazony moze troche za perfekcyjny, bardzo wiele sie dzieje na bardzo malej przestrzeni choc moze wlasnie dzieki temu widz jest tak samo przytloczony jak Twoja bohaterka....e takie moje zawracanie glowy zebys nie popadl w samozachwyt :P a tak calkiem na powaznie jest super :)

 

zgadzam się z powyższym , może odrobinkę przechylić kadr albo wogóle zrobić jakieś ujęcie ze ukosa a nie z przodu i będzie ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności