Skocz do zawartości

Moment Krytyczny : Ozyrys- Ostatnie pożegnanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 526
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no no, juz minelo z 10 min jak patrze i podziwiam ta wasza prace, shaderek jest dobry wedlug mnie. Nie moge wyjsc z podziwu jak niesamowicie przestrzenna jest ta praca, jak sie oddalilem, od monitora kompozycja trzyma wszystko w ryzach. Barwy sa soczyste i smakowite, detale zabijaja, gratuluje bardzo udanej pracy :D pozdrawiam Was actimelowe cpuny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINAL RENDER

==========================================================================

Moment krytyczny - chwila w której kielich z trucizną zostaje przechylony jest ostatnią sekundą życia dla kobiety która nie może znieść śmierci swego ukochanego.

Historia nasza osadzona jest w starożytnym Egipcie. U stóp katafalku leżą już martwi służący którzy w tamtych czasach odchodzili w zaświaty wraz ze swym panem.

 

==========================================================================

The critical moment - for the woman, who can no longer live without her beloved, the moment she drinks poison from the goblet, will be her last.

Our story is set in the ancient Egypt. At the foot of the catafalque lie the dead servants, who departed this world together with their master.

==========================================================================

software - 3ds max 7.5,rendering- VRay 1.45.70 , Wings 3D -modelinig and mapping uvw, Zbrush, Phoenix for fire, Photoshop 7, Total Textures 1 & 2 , and Digital Camera for skin shaders

Ozyrys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie... ona wcale nie chce umierac ale jej nie wypada... ;-)

 

No coz, co do samej pracy to moje zdanie sie nie zmienilo. Nad projektem poswieciliscie duzo czasu i pracy i sa tego wymierne efekty. Udalo Wam sie stworzyc specyficzny, mistyczny klimat i o to chodzilo.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy bardzo za gwiazdki :* to fajnie że się podoba. Praca nasza przeszła wiele ewolucji w stosunku do pierwszego konceptu . Kilka poważnych zmian zaszło dzięki Waszym pomysłom - dziękujemy z Klickiem łan mor tajm :* pozdrawiamy

 

edit- Spielmitmir -pewnie to wynika z krzywizny która akurat tak odbija i zniekształca obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hatred - Photoshop był wykorzystany do zrobienia wszystkich texturek i lekkiej korekcji kontrastu. Wszystkie modele były wymodelowane i nie było żadnych domalówek. Nawet słyszeliśmy opinie że te reliefy które są u góry niepotrzebnie modelowaliśmy i można to było zrobić displacem i bumpem ale postanowiliśmy zrobić wszystko w 3d :) pozdrawiam

p.s. co do walorów i jasności to trudno mi powiedzieć bo mam monitor lcd i wszystko jest jaśniejsze niż na CRT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności