Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Ma szynę bojową"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

O kurczaki, alez fajnie to wyglada, cos sie przy ustach psuje ale ogolnie super. Bardzo ladna tekstura, twarz jak zdjecie normalnie. Podoba mi sie koncept:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarabisty pomysl, wydaje mi sie ze nie ma narazie czego gratulowac(a moze sie myle) bo to jest bardzo dobre zdjecie na prostym obiekcie, pokaz siateczke jesli sie myle, ale w sumie to nie ma ruznicy popraw tylko konciki ust, ucho. w jakim stopniu zarost to fota czemu nie nasz pan lepper, tak by pasowal do tej roli .

 

pozdro i powodzenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk dzięki ale chodziło mi o ubranie, a garnitur za kilka tysięcy PLN nie pasował by do wioskowego żula :)

"co ty robisz o 6 przed kompem ! ?"

renderuję ;p

 

narazie zapodaję rendery części garderoby, brakuje mu jeszcze gumofilców i kufajki... Na 3 renderze zbuntował mi się hair & fur :(

 

edit: wczoraj kilka godzin szukałem i nic nie znalazłem a dziś w 5 minut to http://gumofilce.fm.interia.pl/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Pilipiukiem sieje, ale to git ... uwielbiam Wędrowycza ... jak dla mnie - bomba ... ale ten fragment szyny daj dluzszy i powyginany, zeby bylo widac, ze nawet taki typ odciagniety od pluga naszarpal sie niezle probujac go wyrwac :D

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego jest z jego spodniami... wygląda jakby miał za szeroki rozstaw nóg:P

Tak jakby trochę za duży do tego zdjęcia...mogłeś przynajmniej mniej więcej wyskalować.. jw. obecna czapka do wymiany...wygląda prawie jak jakiegoś marynarza...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha świetnie dopiero jak sie przyjrzałem to zobaczyłem żę to jest kawałek toru, ja myślałęm że to będzie kawałek szynki bojowej:) tak mi sie skojarzyło, wieś, itp...:]

 

hah , mi też ;]

 

ładnie master , w tle ciągnik zrób i palone gumy ;)

 

miniaturka wogóle wymiata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności