Skocz do zawartości

Moment krytyczny: skutek uboczny


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

Przyłączam się do bitwy .. późno ale jeszcze trochę czasu zostało..

Pomysł mam taki: dzieciak zamknięty w pokoju - zmuszony do nauki przez egoistycznych rodziców próbujących uczynić z syna geniusza .Koleś od lat molestowany znienawidzonymi książkami i podręcznikami .Ilość wpajanej na siłę pod presją rodziców wiedzy osiąga moment krytyczny i powoduje nagle zmiany w psychice i fizjonomii gościa zmieniając go w potwora :) ...to taka przestroga dla tych którzy za duzo wkuwają :)

_________________________________

_____________________________

...A boy closed in the room – he is still forced to learn by his selfish parents who’d like to his son become the genius by all means.For years this guy has been molested by hateful workbooks. This knowledge impresed with aversion reach critical level what suddenly change his mentally and appearance – and transform him to a monster... this is the warning for all which learn too much...

_________________________________

skutek_uboczny_no1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hoo, trzyma klimacik, mi się kojarzy z "The Grunge" niezłe, niezłe

 

Pozdrawiam

hehe beznadziejny film :]

 

hem co do pracki dobry pomysl hehe mam nadziejeze go nie zapsujesz klimat chyba bedzie niezly ...narazie fajnie wyglada ten biped z wyciagnieta szczeka ...

wujek rowr liczy na ciebie powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło!!!!!! to żeś się napracował, gostek kwadratowy i szary jak mydło toaletowe!!!!!

 

świetnie... czy ty jesteś choć trochę zapoznany z grafiką??? przecież to tylko zarys całej sceny!!! napewno leprzy niż Twój zarys więc czego się czepiasz??? i po co kłamiesz i robisz z nas debili, że siedzisz w grafice 2 lata??????? przecie towja praca wygląda jakbyś siędział w grafice tydzień!!! proszę, jak koledzy wyżej - 100 razy się zastanów jak co napiszesz!!! podpowiem bo sam chyba nie dojdziesz do tego - zarys jest na początku, a potem wg jego sie tworzy prace, zarys jest do pomocy!!!

 

sorry za OT... ale musiałem cos napisać bo gość notorycznie wyprowadza mnie z równowagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło!!!!!! to żeś się napracował, gostek kwadratowy i szary jak mydło toaletowe!!!!!

Kurde szkoda ze za bluzganie dostaje sie bana bo chcetnie bym cie tak zbluzgal ze bys sie wstydzil na forum pokazac :/. Już mnie wkurzasz tymi swoimi bezmyslnymi postami? :/. Ile ty masz lat...

 

TOPIC.:

Scena zapowiada sie na serio nieźle. Powodzenia zycze =]. (Kocham takie klimaty ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowa mi sie bardzo podoba jezeli chodzi o czesc anatomiczna to wzmocnil bym mu bardziej zuchwe bo jeszcze sie polamie jak dzieciak bedzie ludzkie kosci wcinal ;d

Ale rozumiem ze chcesz oddac jego dziecieca urode :)

 

co do reszty to super glowka Ci wyszla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma wygladac jak zwykly chlopiec to Ci niestety nie wyszlo moim zdaniem pierw powinienes bryle uzyskac glowy bez ust pozniej wprowadzasz mu te twoje gigantyczne usciora z zabkami ;D i bedzie ql

 

Ale wiem ze to wiesz wiec bedzie dobrze :)

 

btw tak sie konczy modelowanie face to face ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie będzie problem z zachowaniem dziecięco-chłopięcych rysów(?) twarzy ..ale jak czas pozwoli to cos sie jeszcze poprawi ..coprawda niewielki update ale od jutra zamierzam przyspieszyc :) myslałem zeby wrzucic głowe do z-brusha i jakis displacement zrobic( na razie jeszcze nie wiem jak to się robi:)) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności