Skocz do zawartości

Wytloczyc tekst - jak?


Gość micielk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość micielk

Witam wszystkich

Mam taki probkem potrzebuje wytloczyc tekst na oblej powierzchni. Zrobilem tak ze stworzylem tekst przekonwertowalem na poly nastepnie uzylem operacji Bool'a ktora nie dala w sumie nic, gdyz tekst potraktowany bevelem jest w srodku pusty wiec Bool wycina tylko same krawedzie, czy ktos moglby mi pomoc? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość micielk

z tylu nie sa zamkniete literki, nie wiem jak je zamknac, jesli uzyje opcji flip scienki przeskakuja do tylu i widac puste miejsca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość micielk
no w max'sie 5 tego jeszcze nie ma.......ale za to mozesz zaznaczyc krawedzie tekstu trzymajac shift stworzyć srodkowe scianki i potem border cap i wsio, moze pomogłem :), choc wdaje mi sie ze nie umiem tłumaczyć :P

 

Zadzialalo ale tylko polowcznie o ile litera zamknieta np. M bez problemu sie zamknela ale juz np. litera w srodku z dzuira O lub A zamyka sie cala nie zostawiajac w srodku przerwy, probowalem rozne krawedzie zamykac i wciaz to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzialalo ale tylko polowcznie o ile litera zamknieta np. M bez problemu sie zamknela ale juz np. litera w srodku z dzuira O lub A zamyka sie cala nie zostawiajac w srodku przerwy, probowalem rozne krawedzie zamykac i wciaz to samo :(

 

Więc tak jak zrobiłes tak jak napisał misiekp i uzyłes boleana i wszło tak jak wyzej to czytaj dalej jak nie to zrób od nowa i uzyj boleana> wiec tak jak masz a to wchodzisz w poly uzywasz create łaczac pare scianek nie musisz załatac całej a tylko jakas czesc zeby max'siu wieział co ma capowac a co nie jak nie skumałes to napisz, inaczej wytłumacze, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności