Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Feed Cage"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Pierwszy raz na forum i pierwszy raz w bitwie.

 

W skrocie przedstawie moj pomysl.

 

Grafika bedzie przestawiala pulapke na myszy oraz kota. Wszystko umiejscowiona w ponurej atmosferze, gdzies na rozleglych terenach pozbawionych roslinnosci. Posepna atmosfera, wyglodzony kot/koty z blyszczacymi oczami. Na pierwszym planie nastawiona pulapka a w tle cierpliwie czekajace glodne koty. Mozliwe ze w tle bedzie widac zgliszcza jakiegos miasta. Dosyc ciemna kolorystyka z delikatnymi cieplymi akcentami. Lada dzien postaram sie dostarczyc szkic.

 

pozdrawiam wszystkich

slon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten drugi koncept trzyma się kupy. Całkiem fajny melancholyjny klimat narzuca mi się. Zamiast sera zrób dolara i wyciągającego po niego rękę człowieka, zamiast kota -śmierć, a będziemy mieć świetny symbolizm :). Twój pomysł jest fajny, chociaż nie wiem czy już gdzieś nie widzialem takiego ryunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ! :)

Ciesze sie niezmiernie ze uznaliscie go za ciekawy pomysl.

Przyznam szczerze ze caly projekt powstaje w bolach na tablecie pentagrama ;-). Zreszta to moje pierwsze kroki w rysowaniu wiec techniki nie znam zbytnio i reka niepewna.

 

Co do pomyslu to jest jak najbardziej mojego autorstwa, ale pewnie cos podobnego juz wiele razy bylo ilustrowane. Wciaz zastanawiam sie czy bedzie on zgodny z tematem i czy czegos jeszcze nie zmodyfikowac. Pomysl ze smiercia tez jest niezly :). Zreszta kotu niedaleko do smierci, a kosa na tle nieba moze fajnie wygladac :). Przemysle to...

 

dzieki za mile slowa i pozdrawiam

slon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pracuje sie na tablecie Wacoma, ale pewien jestem ze lepiej niz na Pentagramie !!! :mad:. Rysowanie tym cudem to prawdziwa meka :)... Ale sie nie poddam.

 

Zamieszczam kolejne efekty pracy.

 

pozdrawiam

slon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny etap pracy, czas ucieka a tu jeszcze sporo roboty.

Zmienilem delikatnie kolorystyke i dodalem motyw bandy wyglodnialych szczurow.

 

 

Marduk: Wypelnilem przestrzen, Twoja uwaga byla trafna.

 

 

pozdrawiam

slon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejn update pracy..

 

Xjaca: Chyba masz racje, bo dzisiaj przegladalem poprzednie projekty, na jednym bylo wiecej przestrzeni i o wiele lepiej sie czytal. Kompozycja tez byla bardziej klarowna. Teraz masy sie wala. Chce jednak zrealizowac pomysl ze szczurami, ewentuanie moze pozniej zmiejsze masy. Milo ze praca sie podoba.

 

Ania C: poprawilem szczury :), ale wciaz nad nimi pracuje.

 

pozdrawiam

slon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności