Skocz do zawartości

[scena] Kitchen po raz kolejny :)


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne, ładne kolorki, możnaby doswieltlić te szafki na bliższym planie, bo takie szare się robią, a ewntualnie zmieniłbym ten fotel na bardziej kuchniowy :).

Po bliższym przyjżeniu strasznie dużo tych uchwyów na dolnych szafkach, pewnie po jednym na czoło by wystarczyło. Ogólnie podoba mi się.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga: jeśli o zmierzchu, lub zaciemnionym mijscu (mówię o tle, dokładnie widać to po drzewie ktore jest calkiem w cieniu/w ciemnym miejscu) światło wpada do pomieszczenia to jest ono dosyć słabe. W momęcie kiedy zapalimy kilka świateł w pomieszczeniu, energia tego światła (sztucznego) jest silniejsza od tego co wpada przez okno i wszystko przejmuje kolory od halogenów. Obserwowałem już dużo zjawisk ze światłem sztucznym i wydaje mi sie że scena jest poprawna, tym bardziej, ze kolor swiatłe brałem z palety temperatury koloru, gdzie kolor swiatła był podpisany jako Sky overcast indoor (3200k) jest to model dla oświtlenia poprawnie fizycznego (szkoda, ze to vRay, bo na Mentalku by bylo jeszcze dokładniej).

IMHO wiele rzeczy, ktore widzimy na codzień umyka nam w podświadomości, ale jak zobaczymy to na grafice 3D (fotoreal) i wiemy, ze to jest grafika staramy się szukać błędów poprawności fizycznej. Kiedy na prawdziwym zdjęciu zobaczymy coś dziwnego to i tak wiemy, ze "tak musi być" bo przecież to zdjęcie i nie zastanawiamy się nawet dlaczego powstał dany efekt (no czasem się zastanawiamy jak to zrobić w maxie :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności