Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 9 z 32 PierwszyPierwszy ... 456789101112131419 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 315

Wątek: Architektura - studia

Member
    Złota Galeria
    Awatar SansSerif
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez arch515 Zobacz posta
    Wiesz nie piszę, że historia jest nie ważna albo inne przedmioty, sądzę ze kładzie się na nie za durzy nacisk niż na przedmioty zawodowe typu budownictwo, projektowanie, planowanie, na zachodnich uczelniach całkiem inaczej wygląda jest na odwrót jak u nas, zresztą w naszym kraju wszystko jest na odwrót, co do kasy to wiadomo, choć z tym bywa różnie, znam pracownie, które po prostu robią tak by dostać kontrakt i tyle. Nie obchodzi ich jakość architektury, robią tak jak inwestor każe,napiszesz pewnie ze Klient nasz pan, racja!! Ale architektem w końcu jesteś ty a nie on!! Co do kończenia studiów to tylko pozazdrościć ci ze jesteś już po gratulacje, uprawnienia robisz, czy już zrobione?
    W narzekaniu jesteśmy najlepsi. We wszystkich innych dziedzinach 100 lat świetlnych za peletonem. W efekcie polscy absolwenci po studiach nie mają ani ciekawego portfolio, ani przygotowania technicznego

Member
    Awatar siwy
    Podziękowania

Domyślnie

co ci z zeszytu. tam możesz wpisywać tylko zadania projektowe które wykonujesz co najmniej na umowe zlecenie/dzieło a najlepiej o prace.

Member
    Awatar arch515
    Podziękowania

Domyślnie

No wiesz umowę o prace ( w pracowni) to ja mam jeszcze nie będąc studentem PG. Jak byłem na pierwszym roku policealnej (architektonicznej) to się zaciągnąłem, a na drugim roku podpisali zemną umowę.

Member
    Awatar siwy
    Podziękowania

Domyślnie

a to chyba że tak

Member
    Awatar arch515
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SansSerif Zobacz posta
    W narzekaniu jesteśmy najlepsi. We wszystkich innych dziedzinach 100 lat świetlnych za peletonem. W efekcie polscy absolwenci po studiach nie mają ani ciekawego portfolio, ani przygotowania technicznego

No wiesz Sans nie wszyscy są tacy zdolni i kreatywny jak ty czy Tamizo, pinero (kontrasty zawsze były i będą), ale pisząc ze nie mamy ciekawego portfolio i wiedzy technicznej –to też forma narzekania

Member
    Złota Galeria
    Awatar SansSerif
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez arch515 Zobacz posta
    No wiesz Sans nie wszyscy są tacy zdolni i kreatywny jak ty czy Tamizo, pinero (kontrasty zawsze były i będą), ale pisząc ze nie mamy ciekawego portfolio i wiedzy technicznej –to też forma narzekania
    Nie mówię o nikim konkretnym. Tak tylko uogólniam. Studia są do studiowania, nie do zaliczania. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten czas, czy będziesz zaliczał czy samodzielnie studiował pogłębiając swoją wiedzę. To najlepszy czas. Później to już tylko udręka z durnymi klientami

Member

Podziękowania

Domyślnie

Sans - uważaj bo klienci mogą czytać ;-)
    zgadzam się i żałuję że zaliczałem ...przez durnych klientów

Member

Podziękowania

Domyślnie

ARCH515 to co ja napisałem to była tzw. IRONIA ! rozumiesz ? IRONIAAAA ! wiem że to trudne słowo, ale nie łam się każdy może nauczyć się czytać między wierszami.

(jeżeli nie wiesz co oznacza wyrażenie "czytać między wierszami" to podpowiem iż chodzi o intuicyjne odkrywanie głębszych znaczeń w pozornie prostych wypowiedziach).

Specjalnie dla Ciebie dokonam rozbioru logicznego mojej wypowiedzi.

Jako że master (baczność) Sans (spocznij) dał do zrozumienia iż dyplom z białego mogę sobie "w kiblu powiesić" (tu jest emfaza (czyli przesada)) to aby w sposób inteligentny (błyskotliwy, nietuzinkowy, rzutki) wyrazić moje wzburzenie napisałem co napisałem.

W delikatny sposób chciałem ukłuć mistrza Szeryfa bo większość z tego co tu prezentuje to wnętrza. Dając do zrozumienia że wnętrznościowiec to jeszcze mniej niż architekt z białegostockiego lasu miałem nadzieję, że wdusze mu małą szpilkę pod paznokieć. Jednocześnie nie mogłem go oficjalnie i z fanfarami wysłac na bambus bo jest tu modem i raczej niepolitycznie i po prostu głupio nagrabiłbym sobie nic w ten sposób ni zyskując bo post by przepadł w cyfrowej otchłani. Poza tym że nie śmiałbym tego uczynić gdyż darzę go wielkim respektem i podobają mi się jego prace (tu użyłem wazeliny, ale widziałem w Twoich wypowiedziach że wiesz gdzie i jak całować tak też tego nie muszę Ci tłumaczyć).

Na drugi raz nie bierz wszystkiego dosłownie i trochę więcej poczucia humoru.

pisss (ang. peace)

p.s. thx za support siwy

Member
    Złota Galeria
    Awatar SansSerif
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zdeno Zobacz posta
    Jako że master (baczność) Sans (spocznij) dał do zrozumienia iż dyplom z białego mogę sobie "w kiblu powiesić" (tu jest emfaza (czyli przesada)) to aby w sposób inteligentny (błyskotliwy, nietuzinkowy, rzutki) wyrazić moje wzburzenie napisałem co napisałem.

W delikatny sposób chciałem ukłuć mistrza Szeryfa bo większość z tego co tu prezentuje to wnętrza. Dając do zrozumienia że wnętrznościowiec to jeszcze mniej niż architekt z białegostockiego lasu miałem nadzieję, że wdusze mu małą szpilkę pod paznokieć. Jednocześnie nie mogłem go oficjalnie i z fanfarami wysłac na bambus bo jest tu modem i raczej niepolitycznie i po prostu głupio nagrabiłbym sobie nic w ten sposób ni zyskując bo post by przepadł w cyfrowej otchłani. Poza tym że nie śmiałbym tego uczynić gdyż darzę go wielkim respektem i podobają mi się jego prace (tu użyłem wazeliny, ale widziałem w Twoich wypowiedziach że wiesz gdzie i jak całować tak też tego nie muszę Ci tłumaczyć).
    LOL a ja tylko chciałem sprowadzić na ziemię siwego, by się nie wywyższał.
    Pocieszcze się, ja mam dyplom tylko liceum plastycznego w Supraślu

Member
    Srebrna Galeria 2D Award 2D Award 2D Award
    Awatar misiekhc
    Podziękowania

Domyślnie

sie przyjemnie ten watek czyta

Uprawnienia umieszczania postów