Skocz do zawartości

Sceny 3D: agpc.pl | renders


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo podobają mi sie szklane otoczki na tej scianie z lewej

 

glosniki mi tu nie pasują , nie potrzebnie odciagają uwage , perspektywa za oknem nie wspolgra z tą w scenie (fajnie ze ktos pamieta moje napominanie o expozycji za oknem)

 

ogolnie fajnie , jak na jedną z pierwszych wizek ;] teraz szybko zleci jak bedziecie mieli monopol ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja będe narzekał :) n owięc nei wytrzymałeś do końca żeby wszystk opoprawić :)

 

1) enviroment za oknem sux - wogóle nie próbuje trzymać się perspektywy

2) na tych półkach w głębi powinno być większe urozmaicenie, mogłeś otexturować książki i zapodać jakieś napisy

3) kadr mogłeś troche uciąć - zwłaszcza ten sufit

4) te 'coś' co leży na tym murku po lewej to nei wiem co to jest ?

 

+ za to że zmieniłeś lampy

+ shader na tv

+ tą scianke po lewej - fajny design - ciekawe czy twój ?

 

ogółem tak 4.6/6 - pozdro.

 

aha mówiłem że imo za ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie obiecane roślinki :D

trochę za bardzo minimalistyczne to pomieszczenie. więcej "bibelotów" wydłużyło by czas renderingu ale dzięki temu pokój nabrał by życia. np: na TV przydałby się rząd stojących kaset czy płyt, taka biblioteczka z filmami.

5/6

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie bardzo kolorystyka i oświetlenie, dają taki hmmm... ciepły nastrój i klimacik.

nie będe powtarzał co jest zle bo juz zostało to wymienionei napewno sam równiez dobrze wiesz co nalezy jeszcze poprawić :)

A tak ogólnie to 5+/6 mi sie bardzo podoba.

 

p.s. a tak przy okazji to jezeli to mozliwe to prosiłbym o texturke podłogi, piękna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się czepnę jeszcze czegoś innego. Może coś mieszam, ale jestem prawie pewien, że panele zawsze układa się prostopadle do okna (wtedy łączenia nie są tak widoczne). Detal, ale wszystko inne zostało już wspomniane wyżej.

Ogólnie bardzo przyjemna wiz'ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, hindus, hindus, czlowieku malej wiary. Panele uklada sie prostopadle, bo wtedy faktycznie wyglada to lepiej (to zalezy rowniez od paneli, ich jakosci), ale jak chcesz mozesz polozyc inaczej. Ale czemu odrazu krzyczec? Nervosol. :)

 

AGmakonts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności