Skocz do zawartości

Silver Award : Balonowe drzewo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeżeli to co jest na lini trawnika to but to nogi stanowczo za krótkie u postaci...jeśli to kamień to postać jest ok...poprawiłbym ten kamień albo go usunoł bo mi się myli z butem. jeszcze góry na dalszym planie wyszły strasznie płasko...jakby były wycięte z płaskiego kartonu i naklejone na przestrzenne tło chyba zbyt ostre krawędzie tych gór. a tak to fajne=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam widać but. Teraz faktycznie widzę, że postać jest za krótka. Dzięki również za inne uwagi, ale nie jestem pewien czy dam radę poprawiać jakieś rzeczy. Po pierwsze z częścią uwag mógłbym się nie zgodzić, a po drugie, tak poprawiać można w nieskończoność. Jeśli popełniłem określone błędy to znaczy, że jestem na takim a nie innym poziomie i postaram się to naprawić w następnych ilustracjach. Przynajmniej będzie widać progres :) i zamiast jednego wypasionego obrazka będę miał więcej i coraz lepszych, o!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postaci, to kto powiedzial, ze to musi byc czlowiek ... na hobbita mi z deka wyglada ... w polaczeniu z pomyslem w klimacie fantasy daje to spojny efekt ... a tak po zastanowieniu sie glebszym, co tu dodac (wiem, ze nie bedziesz teraz dlubal, ale.. ) wpadlem na pomysl, ze skomponowalby sie z pracka jakis zwierzak przykucniety (podobny do psa) po prawej stronie postaci ... moze jednak warto podlubac ... ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra praca, klimat górski został w pełni oddany... można by jej sobie w zupełności oszczędzić, ale wysilę się trochę konstruktywnej krytyki: zielona polanka wygląda jakby była świeżo po koszeniu, jak pole golfowe hehe, wolałbym ją widzieć troche bardziej dziką. Postać oraz niektóre elementy otoczenia mogłby być ciut bardziej pocieniowane, jakaś większa głębia, dłuższy gradient... skończę tak, jak zacząłem - extra praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kinley

Świetne !!! na technice za bardzo się nie znam ale bardzo mi się podoba ponieważ nie jest takie smutne, ciemne i straszne jak 80% prac. Świetnie połączyłeś przygodę i sentyment :)

super !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności